Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Молода ладижанка померла занадто захопившись схудненням

Молода ладижанка померла занадто захопившись схудненням

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1656_yabl.jpg

Нещодавно, 18-річна ладижанка померла через занадто сильне бажання схуднути. Дівчина приймала спеціальні таблетки протягом довгого часу. Такий курс прийому медикаментів призвів до екстреної госпіталізації та зупинки серця, повідомляє MedPjrtal
Відомо, що молода українка приймала препарати, думаючи, що вони допоможуть їй швидко скинути зайві кілограми. Дівчина брала сечогінні та проносні засоби, не раз викликала блювоту. Але, схудненням і стрункою фігурою жительці Ладижина насолодитися не вдалося. У перших числах жовтня вона опинилася в лікарні, де й зупинилося серце.
Медики повідомили, що зупинку серця викликало порушення водно-сольового балансу. Сечогінний препарат вимив майже весь калій, позбавивши організм дівчинки необхідних йому речовин.
Лікарі застерігають, прийом сечогінних засобів повинен бути доповнений прийомом препаратів що містять калій. Якщо не дотримуватися цього правила, серце просто не зможе перекачувати кров
18 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 402 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль