Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Міський голова виконав вимогу громадськості і задекларував доходи.

Міський голова виконав вимогу громадськості і задекларував доходи.Під час останнього звіту міського голови 16 березня до міського голови від громадської організації «Ладижинська громадська рада» було адресовано кілька десятків запитань, на які в основному відповідей не пролунало. Одне із запитань стосувалося опублікування декларації про доходи міського голови, але міський голова на той момент відмовився опубліковувати свою декларацію. В останньому номері офіційного видання Ладижинської міської ради газеті «Нове місто» він та його заступники все ж таки виконали вимогу Закону і опублікували свої декларації, але трохи в іншій формі, позаяк були опубліковані не самі декларації, а лише частина інформації.
Вимога про опублікування декларацій міститься в ч. 2 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання протидії корупції»: відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік …керівників органів місцевого самоврядування та їх заступників, підлягають оприлюдненню протягом 30 днів з дня їх подання шляхом опублікування в офіційних друкованих виданнях відповідних органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/thumbnails/images-stories-site-mer2-400x267.jpg
З оприлюдненої інформації нашого міського голови можна зробити висновок, що наш міський голова живе на одну зарплату та державну пенсію. Їх загальний розмір за 2011 рік склав майже 246 тисяч гривень, що в місяць складає до 20 тисяч гривень. Крім того міський голова має у власності земельну ділянку площею 1845 кв.м., житловий будинок площею 318, 1 кв.м. та два ректор-автомобілі, - ГАЗ-21 «Волга» 1958 року випуску і ГАЗ-14 «Чайка» 1983 р.в.
http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/thumbnails/images-stories-zastupniki-anushchenko-200x274.jpg
Перший заступник міського голови Павло Анущенко отримав за 2011 рік майже 100 тисяч гривень доходу у формі заробітної плати, має у власності земельну ділянку площею 900 кв.м., житловий будинок площею 49 кв.м. та взагалі не має автомобіля, але члени сім’ї мають у власності житловий будинок площею 147 кв.м. і квартиру площею 60, 3 кв.м.
http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/thumbnails/images-stories-zastupniki-tkachuk-200x215.jpg
Заступник міського голови Олександр Ткачук за 2011 рік отримав також майже 100 тисяч гривень доходу, має у власності квартиру площею 66. 1 кв.м., садовий будинок площею 29 кв.м.. гараж площею 24 кв.м. та автомобіль БМВ -525 1995 року випуску.
http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/thumbnails/images-stories-zastupniki-oliynik-200x277.jpg
Заступник міського голови Олександр Олійник отримав за 2011 рік майже 116 тисяч гривень доходу, має у власності земельну ділянку площею 952 кв.м., квартиру площею 13, 95 кв.м. та автомобіль «Прогресс-2М 1977 р.в.
Але ще принаймні два заступникик по статусу міського голови керуючий справами Віктор Терепа та секретар міської ради Людмила Бучко ще не виконали вимоги Закону і не оприлюднили свої декларації про доходи за минулий рік. До речі навіть на сайті міської ради їх профілі розміщені в розділі "заступники міського голови"...

http://www.ladrada.gov.ua/uk/vlada-mista-menu/zastupniki.html

27 квітень 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1159 Коментарів: 1
Написав: Надежда 12.09.2012 - 22:32
Нигде в мире людям так не снимают штаны, как украинским чиновникам и начальникам... Бедные ребята - одиноки в своих 300-500 кв метрах жилья, одна жопа на 3-4 машины, все их поносят, им ещё и социальную помощь платят, потому как нужда - мои искренние соболезнования!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль