Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Міський голова Ладижина отримує більшу зарплату, ніж мер Вінниці

Міський голова Ладижина отримує більшу зарплату, ніж мер Вінниці

За 20 років на посаді очільника Ладижина Валерій Коломєйцев заслужив на зарплатню більшу, ніж мер Вінниці Сергій Моргунов. Про ці та інші особливості в оплаті праці головних посадових осіб Вінницької області, пише Vlasno.info

Оплата праці міських очільників визначається органами місцевого самоврядування, тому журналісти надіслали запити на доступ щодо цієї інформації у кожну міськраду області. Службові обов'язки новообрані міські голови Вінниччини почали виконувати у листопаді 2015 року, тому питання стосувалися розміру щомісячного окладу, а також надбавок і премій.

Деякі міські ради намагалися "обійти" викладені у запиті питання. Так, Гайсинська та Шаргородська міські ради взагалі проігнорували запит, Тульчинська міськрада надіслала відповідь у неіснуючому електронному форматі, а прохання прислати у відповідному проігнорували. Секретаріат Барської міської ради надіслав витяг з положення про преміювання працівників, але конкретної відповіді про розмір окладу Артура Цицюрського ми не отримали. На прохання Могилів-Подільської міської ради ми вдруге перенаправляли запит. Знову ж таки отримали відмову, що можна розцінювати як приховування розміру окладу та надбавок міського голови м. Могилів-Подільський Петра Бровка.

0021_untitled.png (175.07 Kb)

З відповідей на запити, які надали міські ради, стало відомо, що найбільша зарплатня з преміями та надбавками у п'ятиразового мера Ладижина Валерія Коломєйцева. Як тільки він ступив на пост очільника міста у листопаді, то отримав 11 220 гривень. Порахувати дану суму не складно, оскільки у листі від Ладижинської міськради зазначено:

0380_untitled.png (472.25 Kb)

Тобто кожна наступна надбавка рахується у сумі з попередньою. Таким чином Валерій Коломєйцев у 2016 році має оклад 3578 гривень, а з усіма наступними нарахуваннями у сумі виходить 13904 гривні.

Відділ звернень вінницької міськради засвідчив, що на 2493 гривні менше отримав у січні мер Вінниці Сергій Моргунов. Йому належить отримувати доплату за ранг, за вислугу років, за особливий характер роботи, за доступ до державної таємниці. Не відмовився очільник Вінниці й від 100 % премії, яка мала б становити 4 024 гривень у відповідності з окладом на 2016 рік, але дивним чином за підсумками роботи Сергію Анатолійовичу нарахували 6 875 гривень. Тобто або меру різко збільшили зарплатню, або у секретаріаті не можуть дати конкретної відповіді щодо нарахувань міському голові.

7898_untitled.png (294.01 Kb)

Третій за рейтингом заробітків міський голова Жмеринки Анатолій Кушнір. У грудні 2016 року з надбавками та доплатами йому було нараховано 14 240 гривень, в січні ця сума зменшилася до 8749 гривень. Трохи менше отримував у грудні та січні очільник Ямполя Анатолій Юрченко – 13 875 та 7659 гривень відповідно.

Міський голова Калинівки Анатолій Шамалюк за рішенням сесії Калинівської міськради отримує 50% від нарахованої заробітної плати та 100% премію. Розмір місячного окладу міському голові на 2016 рік встановлено 2988,00 грн., тобто в сумі виходить 7 470 гривень. Трохи менша зарплатня у міського голови Бершаді Михайла Кольченка. З початку виконання службових обов'язків у листопаді 2015 року місячний оклад очільника Бершаді був практично незмінним — 6872 гривні з надбавками.

У Липовці міський голова Микола Грушко з листопада по січень отримував різну зарплатню. Якщо у листопаді надбавка за особливий характер праці була 1376 гривень, то в грудні та січні вона складала 1703 гривні. Загалом у січні Микола Терентійович отримав 6370 гривень.

На 68 гривень менше отримав міський голова Немирова Віктор Качур. З відповіді на запит, яку ми отримали від секретаріату Немирівської міськради, стало відомо, що з 1 грудня оклад Віктора Миколайовича становить 2521 гривню. Доплюсувавши надбавку в розмірі 50% та 100% премії отримуємо 6370 гривень.

Виконавчий комітет Хмільницької міськради повідомив нас навіть про суму відрахувань з зарплатні очільника міста Сергія Редчика. З листопада по січень Сергій Борисович отримував від 2030 до 8464 гривень з надбавками та преміями. У січні ця сума склала 5911 гривень.

Нещодавно прокотилася хвиля обурень від вінницьких ЗМІ щодо заборони міського голови Козятина надавати інформацію журналістам. Все ж, ми отримали відповідь щодо офіційних нарахувань очільнику Козятина Олександрові Пузирю. У листопаді Олександр Дмитрович отримав 4348 гривень, а в грудні та січні з надбавкою — 5421 гривні.

Як виявилося, найменша заробітна плата у міського голови Іллінців Володимира Ящука. Найбільше коштів він отримав в грудні — 4753 гривні з надбавками. Місячний оклад Володимира Миколайовича у січні становив 2521 гривню, але за відпрацьований час він отримав всього 1452 гривні, що в сумі з надбавками становить 2737 гривні.

16 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 589 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль