Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Статьи, Скандалы Міська рада здійснила бюджетні порушення на суму 234, 2 тисячі гривень і програла суд!!!

Міська рада здійснила бюджетні порушення на суму 234, 2 тисячі гривень і програла суд!!!

Кілька днів тому Народний центр екологічного контролю отримав лист від прокурора Вінницької області за результатами розгляду скарги щодо нецільового витрачання бюджетних коштів Ладижинською міською радою. Як з*ясувалось, Ладижинська міська рада використала кошти місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища у сумі 118 тис. грн. в 2009-2010 роках та 116, 2 тис. грн. в 2010-2011 роках. Загалом сума коштів, використаних не за цільовим призначенням становить 234, 2 тис. грн. за що заступника міського голови притягнуто адміністративної відповідальності , а міському голові направлені вимоги про повне усунення порушень.
Також повідомляється, що міська рада виграла судові справи в Вінницькому окружному адміністративному суді і скасувала вимоги, але програла Вінницький апеляційний адміністративний суд, рішення якого вступає в законну силу з моменту прийняття.
На сьогодні судові справи розглядає Вищий адміністративний суд України.
Також стало відомо, що в 2012 році Ладижинська міська рада також вчинила аналогічні бюджетні правопорушення, а тому на рішення був винесений протест, який міська рада його відхилила, а тому міську раду чекає новий судовий позов і перевірка обласної фінансової інспекції щодо використання коштів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища у тому числі на озеленення міста за період з 01.06.2011 року по 01.06.2012 року.
Пропонуємо до вашої уваги відповідь обласної прокуратури.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8936_8cb0971e.jpg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6692_178bf0dc.jpg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7683_4a2a774a.jpg
13 липня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 814 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль