Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Статьи, Скандалы Міська рада здійснила бюджетні порушення на суму 234, 2 тисячі гривень і програла суд!!!

Міська рада здійснила бюджетні порушення на суму 234, 2 тисячі гривень і програла суд!!!

Кілька днів тому Народний центр екологічного контролю отримав лист від прокурора Вінницької області за результатами розгляду скарги щодо нецільового витрачання бюджетних коштів Ладижинською міською радою. Як з*ясувалось, Ладижинська міська рада використала кошти місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища у сумі 118 тис. грн. в 2009-2010 роках та 116, 2 тис. грн. в 2010-2011 роках. Загалом сума коштів, використаних не за цільовим призначенням становить 234, 2 тис. грн. за що заступника міського голови притягнуто адміністративної відповідальності , а міському голові направлені вимоги про повне усунення порушень.
Також повідомляється, що міська рада виграла судові справи в Вінницькому окружному адміністративному суді і скасувала вимоги, але програла Вінницький апеляційний адміністративний суд, рішення якого вступає в законну силу з моменту прийняття.
На сьогодні судові справи розглядає Вищий адміністративний суд України.
Також стало відомо, що в 2012 році Ладижинська міська рада також вчинила аналогічні бюджетні правопорушення, а тому на рішення був винесений протест, який міська рада його відхилила, а тому міську раду чекає новий судовий позов і перевірка обласної фінансової інспекції щодо використання коштів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища у тому числі на озеленення міста за період з 01.06.2011 року по 01.06.2012 року.
Пропонуємо до вашої уваги відповідь обласної прокуратури.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8936_8cb0971e.jpg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6692_178bf0dc.jpg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7683_4a2a774a.jpg
13 липня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 804 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль