Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Міська рада виділила 16 тис. гривень для обдарованих дітей Ладижина

Міська рада виділила 16 тис. гривень для обдарованих дітей Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1206_diti.jpg

Більше 60-ти обдарованих дітей з міста Ладижин отримали грошові премії за свої таланти та заслуги у 2015 році. На ці цілі Ладижинською міською радою було виділено 16 тисяч гривень, пише Lada.FM

Вже більше десяти років поспіль у Ладижині відзначають свято обдарованої дитини. У цей вітають школярів – учасників та переможців олімпіад, спортсменів та і закоханих у спів, танець, музику чи мистецтво талановитих дітей. (До речі, дитячі плаття для дітей різного віку - http://pkf-lio.com.ua/catalog/detskie-platja)

Найвищі досягнення у цьому роіц – перше місце в Малій академії наук України, що зайняв одинадцятикласник ЗОШ №2 Вадим Золотарук, та перемога в обласній олімпіаді з математики, яку завоював семикласник ЗОШ№2 Максим Божко.

Крім того, Анна Дідик, одинадцятикласниця ЗОШ №4 не лише виборола перемогу та зайняла призові місця в олімпіадах з української мови та літератури, російської мови, історії , але й представляла місто у щорічному конкурсі «Людина року - 2014» та - «Юний талант року ».

Першим талановитих школярів привітав міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев.

Очільник міста зазначив, що для нього велика честь виступати перед такою великою кількістю талановитих дітей, які не лише дуже розумні й талановиті, - але й дуже гарні.

- Найдорожче для нас, дорослих людей, це наші діти та наші онуки. Тобто ви – наші любимі і найулюбленіші на Землі. Я дуже радий, що ви, присутні в цьому залі, - так гарно виконуєте свої обов’язок і перед своїми батьками і перед нашим чудовим містом, і перед країною. Тому що з нашого народження ми несемо певні навантаження та обов’язки. І ваша праця, ваш обов’язок – це гарне навчання, - сказав Валерій Коломєйцев.

Від імені всіх ладижинців, міський голова подякував юним талантам за те, що вони прославляють Ладижин не тільки у територіях нашому місті та області, але і в масштабах ї України та побажав всім здоров’я, миру та щасливої долі.

До привітань міського голови приєдналися Олександр Ткачук, заступник міського голови, а також - начальник відділу освяти. Юрій Журба, Вони подякували як дітям, так і їхнім батькам, вчителям і наставникам. Адже саме завдячуючи настановам, підтримці, плідним зусиллям і співпраці між родиною і школою розкриваються здібності дітей та народжуються і розвиваються їх таланти.

Усмі обдарованим школярам були вручені спеціальні грамоти та грошові преміяї.
25 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 505 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль