Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Миронівський хлібопродукт виграє від збільшення цін на зерно в світі

Миронівський хлібопродукт виграє від збільшення цін на зерно в світі

Великі українські агрохолдинги "Мрія" і "Кернел", можливо, будуть серед невеликої кількості компаній, які виграють від високого світового попиту та цін на зернові.
http//www.annews.ru/upload/iblock/9/zerno_fna1d.jpg
Про це йдеться у повідомленні рейтингового агентства Fitch Ratings, передає "Інтерфакс-Україна".

"Виробники та експортери зерна, такі як "Мрія" або "Кернел", можливо, будуть серед невеликої кількості тих компаній, які виграють від високого попиту і цін. Водночас Fitch не очікує впливу в короткостроковій перспективі, оскільки збиральна кампанія завершилась лише для ранніх зернових", - зазначає агентство.

Незважаючи на те, що Fitch прогнозує значний негативний вплив світового зростання цін на сільгосппродукцію на виробників м'яса в світі, агентство відзначає наявність у великих гравців цього ринку в СНД, таких як ПАТ "Миронівський хлібопродукт" і агропромисловий холдинг "Міраторг", визначених переваг.

"Виробники м'яса в СНД загалом користуються перевагою за рахунок високої частки власного зерна для виробництва кормів", - повідомило Fitch.

Деякого тиску зростання світових цін на зерно, на думку аналітиків агентства, може зазнавати компанія "Авангард" (великий виробник яєць в Україні), оскільки вона не вирощує зерно, а витрати на комбікорм становлять до 70% вартості виробництва яєць.

Водночас, за інформацією Fitch, "Авангард" має переваги у вигляді дешевого зерна від місцевих фермерів та ринкової позиції, що надає можливість впливати на ціноутворення.

Як зазначає Fitch Ratings, швидке зростання цін на сільгосппродукцію в світі викликане посухою в США, яка, в першу чергу, вплинула на врожайність кукурудзи та сої в Північній Америці.

Fitch вважає, що загалом загроза для компаній є помірною, оскільки різке зростання цін через погодні умови нерідко має тимчасовий характер і може вирішитися після поліпшення ситуації з погодою.

Джерело: http://real-economy.com.ua/news/19817.html

17 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1052 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль