Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Миронівський хлібопродукт виграє від збільшення цін на зерно в світі

Миронівський хлібопродукт виграє від збільшення цін на зерно в світі

Великі українські агрохолдинги "Мрія" і "Кернел", можливо, будуть серед невеликої кількості компаній, які виграють від високого світового попиту та цін на зернові.
http//www.annews.ru/upload/iblock/9/zerno_fna1d.jpg
Про це йдеться у повідомленні рейтингового агентства Fitch Ratings, передає "Інтерфакс-Україна".

"Виробники та експортери зерна, такі як "Мрія" або "Кернел", можливо, будуть серед невеликої кількості тих компаній, які виграють від високого попиту і цін. Водночас Fitch не очікує впливу в короткостроковій перспективі, оскільки збиральна кампанія завершилась лише для ранніх зернових", - зазначає агентство.

Незважаючи на те, що Fitch прогнозує значний негативний вплив світового зростання цін на сільгосппродукцію на виробників м'яса в світі, агентство відзначає наявність у великих гравців цього ринку в СНД, таких як ПАТ "Миронівський хлібопродукт" і агропромисловий холдинг "Міраторг", визначених переваг.

"Виробники м'яса в СНД загалом користуються перевагою за рахунок високої частки власного зерна для виробництва кормів", - повідомило Fitch.

Деякого тиску зростання світових цін на зерно, на думку аналітиків агентства, може зазнавати компанія "Авангард" (великий виробник яєць в Україні), оскільки вона не вирощує зерно, а витрати на комбікорм становлять до 70% вартості виробництва яєць.

Водночас, за інформацією Fitch, "Авангард" має переваги у вигляді дешевого зерна від місцевих фермерів та ринкової позиції, що надає можливість впливати на ціноутворення.

Як зазначає Fitch Ratings, швидке зростання цін на сільгосппродукцію в світі викликане посухою в США, яка, в першу чергу, вплинула на врожайність кукурудзи та сої в Північній Америці.

Fitch вважає, що загалом загроза для компаній є помірною, оскільки різке зростання цін через погодні умови нерідко має тимчасовий характер і може вирішитися після поліпшення ситуації з погодою.

Джерело: http://real-economy.com.ua/news/19817.html

17 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1043 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль