Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Миронівський хлібопродукт виграє від збільшення цін на зерно в світі

Миронівський хлібопродукт виграє від збільшення цін на зерно в світі

Великі українські агрохолдинги "Мрія" і "Кернел", можливо, будуть серед невеликої кількості компаній, які виграють від високого світового попиту та цін на зернові.
http//www.annews.ru/upload/iblock/9/zerno_fna1d.jpg
Про це йдеться у повідомленні рейтингового агентства Fitch Ratings, передає "Інтерфакс-Україна".

"Виробники та експортери зерна, такі як "Мрія" або "Кернел", можливо, будуть серед невеликої кількості тих компаній, які виграють від високого попиту і цін. Водночас Fitch не очікує впливу в короткостроковій перспективі, оскільки збиральна кампанія завершилась лише для ранніх зернових", - зазначає агентство.

Незважаючи на те, що Fitch прогнозує значний негативний вплив світового зростання цін на сільгосппродукцію на виробників м'яса в світі, агентство відзначає наявність у великих гравців цього ринку в СНД, таких як ПАТ "Миронівський хлібопродукт" і агропромисловий холдинг "Міраторг", визначених переваг.

"Виробники м'яса в СНД загалом користуються перевагою за рахунок високої частки власного зерна для виробництва кормів", - повідомило Fitch.

Деякого тиску зростання світових цін на зерно, на думку аналітиків агентства, може зазнавати компанія "Авангард" (великий виробник яєць в Україні), оскільки вона не вирощує зерно, а витрати на комбікорм становлять до 70% вартості виробництва яєць.

Водночас, за інформацією Fitch, "Авангард" має переваги у вигляді дешевого зерна від місцевих фермерів та ринкової позиції, що надає можливість впливати на ціноутворення.

Як зазначає Fitch Ratings, швидке зростання цін на сільгосппродукцію в світі викликане посухою в США, яка, в першу чергу, вплинула на врожайність кукурудзи та сої в Північній Америці.

Fitch вважає, що загалом загроза для компаній є помірною, оскільки різке зростання цін через погодні умови нерідко має тимчасовий характер і може вирішитися після поліпшення ситуації з погодою.

Джерело: http://real-economy.com.ua/news/19817.html

17 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1082 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль