Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы, Кримінал, Відео, Топ-5 Нові подробиці кримінальної справи про житловий дерибан (плюс відео)

Нові подробиці кримінальної справи про житловий дерибан (плюс відео)

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2611_kvartiri.jpg

Гвоздієвський Микола Миколайович вже більше 5 років років займається розслідуванням видачі квартир у місті Ладижині, а останніх 28 років з того моменту, як його поставили на чергу при виконкому добивається надання гарантованого йому житла. Про це він розповів нашому ресурсу біля приміщення прокуратури міста Ладижин.

- Я розслідую видачу квартир Ладижинською міською радою і займаюся цим не лише у своїх цілях, а й в інтересах інших мешканців нашого міста, - говорить Микола Миколайович.

За словами пана Миколи, в Ладижині квартири роздають лише правоохоронцям та працівникам прокуратури, а простим мешканцям міста отримати житло майже нереально.

- Як інвалід і перебуваю на пільговій черзі, але ця пільгова черга рухається повільніше за звичайну. Квартири отримують без черги правоохоронні органи - прокуратура і міліція, а також інші посадові особи, які не мають навіть на це права, - розповідає чоловік.

З цього приводу Микола Гвоздієвський вже неодноразово звертався із заявами до міліції та прокуратури, але результати такі звернення не дають, кожну ію доводиться оскаржувати через суд або обласну прокуратуру.

Тож, коли 29 липня, до Ладижина завітав заступник прокурора Вінницької області старший радник юстиції Янків Олег Федорович, активіст вирішив звернутися до нього про допомогу. До цього пан Микола двічі звертався до інших заступників прокурора області на таких саме прийомах, але безрезультатно.

- Сьогодні, я прийшов на особистий прийом до першого заступника обласного прокурора і сподіваюся, що все ж моє звернення не залишиться без уваги і обласна прокуратура відреагує не це і дасть оцінку своїм підлеглим, які отримують квартири у Ладижині потім їх приватизують, продають і йдуть далі, - говорить Микола Гвоздієвський.

Як ми раніше повідомляли, прокуратура міста Ладижин 30 січня 2015 року відкрила кримінальне провадження та внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань по факту вчинення кримінального правопорушення службовими особами Ладижинської міської ради про розподілі житла.

Також від громадського активіста Миколи Гвоздієвського стало відомо про хід розгляду кримінальної справи по квартирам. За його словами, слідчими Ладижинського міського відділу міліції кримінальну справу було закрито, а тому довелось оскаржувати дії слідчих через обласну прокуратуру, яка скасувала постанову після проведеної перевірки.

Як пообіцяли пану Миколі в прокуратурі, кримінальну справу буде вже сьогодні спрямовано в міський відділ міліції для проведення досудового розслідування.
29 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 853 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 30.07.2015 - 01:27
І покарають щуку - втоплять в ставку...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль