Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Мешканці Тростянця обурюються, чому високопосадовці не отримують повісток?

Мешканці Тростянця обурюються, чому високопосадовці не отримують повісток?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0715_pov.jpg

У Тростянці під військкоматом кілька днів сиділа жінка. Такий німий протест оголосила Валентина Лесько тому, що нещодавно її синові прийшла повістка до армії, пишуть Тростянецькі новини

«Він дуже хворий, у нього цілий «букет» різних болячок, але на це ніхто не зважає, — розповідає Валентина. — У мене друга група інвалідності, і просто немає виходу... Я казала нашому сільському голові: у тебе два здорових сини, чому їм немає повісток, а моєму хворому погрожують тюрмою, якщо не з'явиться?»

Справжня драма розігралася просто на очах небайдужих мешканців райцентру. Жінці, котра приїхала з Крищенців, ставало погано, до неї не раз викликали «швидку». Втім, жодні благання і умовляння не допомогли. Сина забрали до армії і відправили спочатку до Рівного, потім перевели до Десни, на навчальний полігон. Валентина опинилася в лікарні. Другий син живе далеко з великою родиною, у нього багато дітей. А у мешканців Тростянця виникли запитання до чиновників у військовій формі. Наприклад, чому одного місцевого бізнесмена спочатку призвали до армії, а потім через кілька днів відпустили? «Не інакше — відкупився!» — переконані люди.

"Чому жоден чиновник високого рангу та їхні діти не отримують повістки?»

На це запитання люди сподіваються отримати відповідь від воєнкомів.
15 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 316 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль