Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Топ-5 Мерія Ладижина вирішила підім’яти під себе місцеву самооборону

Мерія Ладижина вирішила підім’яти під себе місцеву самооборону

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9643_dscn40.jpg

Під час останньої сесії Ладижинської міської ради міський голова Валерій Коломєйцев вирішив підняти питання волонтерства у нашому місті.

Зокрема мер висловив недовіру місцевому громадському формуванню «Народна самооборона міста Ладижина», яке здійснює збір коштів на потреби української армії у опломбовані банки, розміщуючи їх у магазинах міста Ладижина.
Валерій Коломєйцев зазначив, що будь-яка організація не повинна сама опломбовувати банки, а згодом їх розкривати без присутності представників інших організацій.

Як варіант, мер запропонував доручити пломбування банок та перелік зібраних коштів бухгалтеру міської ради.
На думку Валерія Івановича це допоможе уникнути різнотолків, які точаться навколо волонтерів та надасть реальну можливість контролювати скільки саме грошей зібрано і на що вони витрачені.

На запевнення активіста ладижинської самооборони Миколи Пасічника в тому, що всі скриньки для благодійної допомоги пронумеровані та опечатані печаткою, міський голова зауважив:

- Ви можете банку розкрити, гроші витягнути, а потім її знову запломбувати і ніхто про це не буде знати.

В свою чергу депутат міської ради та член Народної самооборони міста Ладижина Василь Підвашецький зауважив, що контролюючих багато, а ось, працювати волонтером ніхто не хоче.

Народна самооборона Ладижина наголошує – вона працює відкрито та прозоро і будь-який контролюючий орган, за бажання, чи потреби, безперешкодно зможе бути присутній як при вилученні коштів так і при опломбуванні банок. Не є тайною і те, на що витрачені кошти – адже кожній копійці ведеться суворий облік.

Та все ж, грубе втручання влади у діяльність громадської організації є неприпустимим і звітувати самооборонівці будуть у першу чергу перед людьми, які ці кошти жертвують та перед бійцями яких самооборона намагається забезпечити усім необхідним.

Щодо таких непопулярних кроків влади, як обхаювання волонтерів – людей, які увесь свій вільний, а іноді і не вільний, час присвятили допомозі українським бійцям, то залишається сподіватися, що наміри чиновників були лише благими.

Незрозумілим залишається і питання - чому увагу мера привернули лише волонтери із самооборони, адже крім них збором допомоги для бійців АТО займаються і інші організації.
21 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 948 Коментарів: 14
Написав: ladtank 21.03.2015 - 20:55
Деякі люди не можуть утриматись від злодійства і думають, що всі навколо мають таку саму проблему)))
Написав: nina 21.03.2015 - 21:04
Простите меня люди, но нет терпения молчать!!!! У русских есть такая пословица:"Когда свекровка блядь, она снохе не верит"!!!! Прошу модераторов не удалять мой коммент. Это не мат , это пословица и появилась она , наверное примерно на такие высказывания,
Написав: Arhip 21.03.2015 - 21:09
Хаааазяїн! Копієчка до копієчки. Жодна гривня не повинна пролетіти без уваги нашого міського госпідара.
Написав: nina 21.03.2015 - 21:11
Привык на чужом х@ю в рай ехать!!!!!
Написав: ladtank 21.03.2015 - 21:52
Рижий *****!
ЛА ЛА ЛА ЛА ЛА ЛА ЛА ЛА)))
Написав: La-la-La-la 21.03.2015 - 22:18
Вот жучара! Когда случилась оккупация Крыма, имея друзей генералов в РФ, он понял что это старт!
Враз соорганизовал нападение нанятыми им же иногородними и сбежал будто бы это нападение. Копьева тоже сбежала здав депутатский билет с поводом что уезжает на ПМЖ в Винницу, Мельниченко в горсовет тоже с заявой прибижала мол переселяется.Ещё один депутат из ПР здал мандат и ушол в тень. Готовились русичи!
В то время когда Ладыжинская самооборона с бензопилой уехала на молдавскую трассу чтобы валить деревня на нее, и ждала только сигнала чтобы остановить зарвавшиеся БТРы с Преднистровя. В тот час мер с Копьевой уже спаковали чемоданы и подался в асваяси! Генерал подвел!
И явилось пришествие! Мой Бог! Чудо воспитательнеца уже директор с чудной зарплатой , а он вновь дорвавшись до старого имеет наглость давать рекомендации ладыжинской самообороне! А может это не самооборона а сопляки раз не может присадить на положенное место этого горепатриота?
Написав: piatkovskiy 21.03.2015 - 22:52
Я не можу себе вважати прихильником самооборони, бо вона не хоче охороняти громадський порядок в місті, зберігати майно міста, ні наприклад лавочки чи квіти на клумбах, не бажає допомагати міліції доправляти додому підвипивших осіб, більше не бажає патрулювати разом з ДАИ, але вона просить в міськради гроші.
Це так би мовити погана сторона медалі.

Але є ще й хороша. Самооборона займаеться волонтерством, завозить учасникам АТО продукти та одяг. Це впринципі не погана справа й зрозумілим є те, що на це все потрібні кошти. І хтось має їх збирати.Чому це не робити самій самообороні.
Думаю що тут все законно.

Але є одне але! Мені не зрозуміло, чому всі претензії тільки до самооборони.
Хіба мало хто ходить з цими скриньками й не завжди з прозорими?
По базару та містом ходять представники благодійних фондів, " хворі", цигани, попи, дяки, члени інших релігійних організацій, вони також збирають чималі суми грошей й невідомо чи всі ці кошти витрачаються за призначенням.

Якщо є люди які не довіряють цим всім волонтерам, то ніхто не заставляє туди кидати, але якщо недовіра звучить з вуст посадових осіб, депутатів, представників громадськоськості, та інших високоповажних громадян, то чому б їм самим не встановити та впорядкувати режим збору благодійних пожертвувань на тереторії юрисдикції міської ради.
Який чітко встанолював правила опечатування скриньок стрічкою на якій мало б бути вказано хто її опечатав, час та місце опечатування, підписи відповідних осіб. Не зайвим, окрім печатки міської ради, був би контроль з боку громадських організацій , міських осередків політичних партій та просто не байдужих громадян , які виявили бажання бути присутніми при проведенні процедури опечатування скиньок для збору пожертувань.
Особливу увагу потрібно приділити обов'язковому інструктажу осіб, які будуть збирати пожертвування, з обов'язковим попередженням їх про повну відповідальність за збереження самої скиньки та її вмісту, а також відповідальність за порушення цілісності стрічки.
Повинна бути також чітко виписана процедура вікриття скриньок та перерахунок зібраних коштів, а також затверджено список членів відповідної спостережної ради , яка має бути присутньою при опечатуванні скриньок, перерахунку коштів та має право в будь якому місці зупинити волонтера вимагати в нього посвідчення , записати його персональний номер, перевірити цілісність опечатувальної стрічки, й за необхідності скласти протокол, чи за допомогою співробітників міліції затримати волонтера.

При такій процедурі будь кому буде складно привласнювати кошти.
А так зараз можуть збирати гроші на АТО, а фінансувати ними террористів.
Цю недолугу прогалину слід закрити.Й підхід до всіх збирачів пожерт має бути однаковий.
Написав: Wanch 22.03.2015 - 08:59
Цікаво, а що воїнам в АТО везуть гроші?????????
Що так всі переживають скільки в скринці гривнів,
чи в Ато везуть продукти?
Хотів би я почути відповідь?
Написав: nina 22.03.2015 - 10:00
Ванч, придите в Европейский в любую пятницу в 18-00 до стола с книгами. Это на первом этаже около входа, искать не нужно. Там получите ответы исключительно на все ваши вопросы. Может и вы чем-то поможете ладыжинским активистам. Они уже с ног валятся и всё это за бесплатно. Но кому-то здесь ещё хочется, чтобы самооборона также бесплатно делала работу за милицию( у которой зарплата неплохая по нашим временам). Все привыкли только задания другим раздавать, а сами при этом только власть облизывают со всех сторон.
Написав: Wanch 22.03.2015 - 15:47
nina,
Я знаю этот уголок!
Почему я спросил? Потому что все слишком агрессивно
относятся друг к другу! Банка с деньгами, это - банка с деньгами. Но есть возможность тем, кто хочет помочь,
выслать деньги адресно. Тогда, гарантия, деньги никто не сворует. Но обвинять друг друга в нечестности, даже читать неприятно.
Скажу короче; если тот, кто сворует долю людских средств
выделенных на раненых и для солдат АТО, в будущем расплатится не только своим благосостоянием, но и здоровьем своих родных. Потому что КАРМА накопленная
нашей жадностью и нечестностью в последствии наказывает беспощадно! И не делит НА СВОИХ И ЧУЖИХ!
Написав: Olexa 22.03.2015 - 20:33
Это закономерно - ни один правитель не потерпит параллельной организованной структуры, которую он не контролирует. Ночами спать не будет, переживать, чего от них ожидать и не плетут ли они интриги против меня любимого
Написав: lomov 24.03.2015 - 13:26
Перш чим рахувати і контролювати, необхідно щось витягнути з власної кишені і поділитися з ближнім. За чужий рахунок бути добрим легко. Наприклад, візьмемо один із номерів газети "Нове місто", на першій сторінці читаємо:"Цими днями Валерій Коломейцев працював у Києві, виконуючи замовлення ладижинських хлопців, які воюють у зоні АТО. Для них Валерій Коломейцев придбав зі значною знижкою бінокль нічного бачення. Загальна вартість цих приладів складає 80 тисяч гривень». Прочитавши таке повідомлення, виникає позитивна думка про Коломейцева. Коли ж вникаєш в суть даної інформації, то з’ясовується, що частину грошей зібрали громадяни міста, а частину взяли із міського бюджету. А до чого тут Коломейцев? І що означають слова "працював у Києві"? Напевно знову задовольняв свої потреби.
Написав: nina 24.03.2015 - 17:17
Цеп як та муха на волові:"Ми пахали"
Написав: La-la-La-la 25.03.2015 - 11:29
Вот жучара! Когда случилась оккупация Крыма, имея друзей генералов в РФ, он понял что это старт!
Враз соорганизовал нападение нанятыми им же иногородними и сбежал будто бы это нападение. Копьева тоже сбежала здав депутатский билет с поводом что уезжает на ПМЖ в Винницу, Мельниченко в горсовет тоже с заявой прибижала мол переселяется.Ещё один депутат из ПР здал мандат и ушол в тень. Готовились русичи!
В то время когда Ладыжинская самооборона с бензопилой уехала на молдавскую трассу чтобы валить деревья на нее, и ждала только сигнала чтобы остановить зарвавшиеся БТРы с Преднистровя. В тот час мер с Копьевой уже спаковали чемоданы и подался в асваяси! Генерал подвел!
И явилось пришествие! Мой Бог! Чудо воспитательнеца уже директор дендропарка с чудной зарплатой , а он вновь дорвавшись до старого имеет наглость давать рекомендации ладыжинской самообороне! А может это не самооборона а сопляки раз не может присадить на положенное место этого горепатриота?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль