Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Мер Ладижина запрошує всіх на суботник

Мер Ладижина запрошує всіх на суботник

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7398_dscn1512.jpg

Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев запрошує мешканців міста вийти на весняне прибирання та навести лад у місті перед великодніми святами. Про це повідомляє газета «Нове місто».

«Без наших спільних зусиль і праці Ладижин не буде чистим і гарним. Тому 4-го квітня вирішено провести загальноміське прибирання.
Запрошую ладижинців вийти на вулиці та площі міста, до своїх будинків. У цей день ми всі разом попрацюємо та наведемо лад у рідному місті.
Напередодні Великодня, у чистий четвер, 9-го квітня, проведемо ще одне передсвяткове прибирання, і тоді наш Ладижин засяє весняною чистотою та свіжістю і радуватиме жителів та гостей міста»,
- йдеться у повідомленні.
3 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 480 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль