Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Мер Ладижина запевняє, що до Ізраїлю на ПМЖ не збирається

Мер Ладижина запевняє, що до Ізраїлю на ПМЖ не збирається

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8041_7460_img_0447.jpg

Ладижином ширяться чутки, що начебто міський голова Валерій Коломєйцев хоче покинути місто та виїхати в Ізраїль на ПМЖ, бо міська казна порожня і немає зиску працювати на цій посаді, пише тижневик «Нове місто».

Втім, очільник Ладижина лише дивується таким пліткам і запевняє, що змінювати країну проживання не збирається, адже понад усе любить Україну.

- Цікаво, чому пліткарі вирішили, що саме ізраїльський паспорт, чи громадянство, я повинен отримати? Жодних ознак приналежності до цієї нації я не маю, - говорить В.Коломєйцев. – Можу запевнити жителів міста, що не маю іншого паспорта, крім українського. Змінювати країну проживання не збираюся, тому що понад усе люблю Україну та Ладижин.

А пліткарям, яких мер називає негідниками, радить краще звернути увагу на проблеми з Ладижинською ТЕС, яка напряму пов’язана з наповненням міського бюджету.

26 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 424 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль