Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Влада Мер Ладижина закликає своїх виборців до політичної безграмотності

Мер Ладижина закликає своїх виборців до політичної безграмотності

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9542_chel.jpg

У той час, коли всі демократичні держави сприяють вихованню свідомих та патріотично налаштованих громадян, мер міста Ладижина, здається, зовсім байдужий до політичної грамотності своїх виборців. Інакше, як можна розцінити заклик очільника міста до виборців, не звертати увагу на політичний окрас майбутніх депутатів міської ради? Головне, мовляв, щоб людина була хороша.

- Не звертайте увагу на те, яка партія висунула людину кандидатом у депутати. Головне, щоб кандидат мав ділові та господарські якості, - наголошує Валерій Коломєйцев, зі сторінок газети «Нове місто».

Але, варто зауважити, що політично безграмотні люди, приречені бути не свідомими громадянами своєї держави, а всього лише об’єктами політичних маніпуляцій. Адже демократичне суспільство – це суспільство у якому не лише високо цінується свобода, але й те, що люди можуть, а головне вміють мислити та діяти відповідально, свідомо беручи на себе цю відповідальність.

На жаль, Україна вже має гіркий досвід приходу до влади «регіоналів», коли наївні виборці привели до влади бандитів.
Тому, йдучи на вибори, робіть вибір свідомо, а не купуйтесь на красиві обіцянки.
3 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 863 Коментарів: 16
Написав: Wanch 3.09.2015 - 20:39
Вікторія! Ти закликаєш робити свідомий вибір, бо в минулих виборах виборці привели бандитів - регіоналів.
Я з тобою згоден, були між ними бандити, та ще й зараз, мабуть ховаються по закутках. А чому ховаються? Бо ще більш бандитська влада їх не шукає, бо вони завжди разом нищили і убивали свідомих патріотів України.
Ще можно говорити, який робити свідомий вибір. Але ж ти і інші, як хамелеони, про це не кажуть, а лише озвучують звичайні патріотичні слова. Я не буду тобі читати лекцію, але скажу, що МЕР каже правду; ЗА КОГО Б МИ НЕ ГОЛОСУВАЛИ, ВСІ ЗЛОДІЇ І БАНДИТИ!
У нас же немає партій, які на ділі показали б, які в них принципи і за що борються? Промов багато і обіцянок ще більше, але ж лише до "політичної безграмотності" закликає мер.Може ти розкажеш, що це таке і за кого грамотно треба голосувати??? Хто у нас політично грамотний і ХТО МОЖЕ УСПІШНО ЗАМІНИТИ МЕРА НА ЙОГО ВИБОРНІЙ ПОСАДІ??????
Так ти ж не маєш про це уявлення. Не хвилюйся! Я - тоже
не маю!!!
Отже висновок ми можем зробити такий; ХТО Б НЕ СТАВ ДЕПУТАТОМ, ХТО Б НЕ СІВ В КРІСЛО МЕРА,- ОДИН ХРЕН!
(огородній). Крапка!
P.S.Моя вулиця, як курилась від пилюки, так і буде куритись, добре, що срач в центрі будують.
Слава МЕРу!
Написав: piatkovskiy 3.09.2015 - 21:27
Повністю вас підтримую, але на вибори всерівно потрібно приходити й нинішній владі потрібно висловити недовіру, потрібно прибрати з усіх рад усіх рівнів клоунів. Й спробувати підтримати нових людей до влади й дійсно мер каже правду, бо голосуємо на цих виборах не за портію з красивою назвою , а за конкретну людину від цієї партії. Тому обирати потрібно зі списку людей включених в бюлетень, а партійність не має ніякої ролі. Головне ,щоб людина була хазяйновита й мала потенційну можливість щось зробити в місті для людей, а не для себе, своеї партії та клану.
Написав: Wanch 4.09.2015 - 07:01
piatkovskiy, А ты представь; ни единый человек не явился на выборы!!!Ну, там десяток, ладно!
Что тогда? А тогда выборы не состоятся, тогда весь мир встанет на дыбы, потому что такого ещё не было в истории.
Забегают шавки, ужас наполнит стены Верховной Рады и Администрацию Президента.
И заполнит народ Крещатик с требованием освободить кресла потому что народ устал терпеть.
НО ДЛЯ ЭТОГО НУЖНА ОППОЗИЦИЯ! А у нас её НЕТ! Есть фашистская "Свобода", которая также будет проводить геноцид в Стране и разрывать УкРуину на части, есть радикальные партии, которые призывают к бойне всех и вся,есть "правый сектор", у которого также оголтелые взгляды на жизнь через прицел автомата.
Поэтому, такое не произойдёт! Пойдут "бараны" снова выбирать себе "козла" в отару, чтобы тот продолжал вести их на бойню!
А в бюллетень будет включен КТО? КОНЕЧНО ХОЗЯЕВА ИЗ ХУНТЫ! ИЛИ ИХ ХУНТЯТА! Ты же не думаешь баллотироваться?
Написав: La-la-La-la 4.09.2015 - 08:23
НУ ВЫ РЕБЯТКИ ЖЖЕТЕ!
первый призывает вообще не ходить на выборы зная что сайт посещают в основном те кто против парашки.
Второй не достигнув на предидущих выборах депутатства в местной раде злой на Сутика и Бурлаченко которым это удалось.
Может просто не тоглько рожей не вышел но и умом?
Написав: Антикор 4.09.2015 - 08:53
Майже 74 років совкового неріоду не відучили нас від надмінної брехні про примарний комунізм і поклонінням-вождям...15 років правління нинішнього мера не навчили нас відрізняти брехню від правди,показуху від реальності.Перевертень і зрадник трьох партій знову повчає громаду...Ту громаду,яку він системно дурить за рахунок громади, через комунальні ЗМІ, які лише йому підконтрольні...Через комунальні підприємства відмиваються кошти корупційним шляхом...Ось,що тримає його біля владної годівниці.Він боїться,що прийдуть нові депутати і провірять всі його схеми, безаконня і шахрайства.Ось чому він тримається влади, як вош кожуха.Vsctjria, як жінка краще їрозуміла суть меровської чергової брехні.Я можу зробити багато цитувань із комунальної газети самого мера і його ...журналістів. Та приведу лише один-коли Кучера проводили до депутатів- газета забивала нам баки-,що нібито люди хочуть бачити при владі нових політиків. А той же мер постійно бив себе в груди ,що він самий чесний і багато зробив для міста....Мені особисто інтересно, яку в черговий раз він видасть програму, на яку "клюнуть" наші виборці."Да здравствують вожді Ладижинського політичного олімпу"....
Написав: Wanch 4.09.2015 - 09:49
Антикор,
У мене лише одне запитання; коли пару хлопців із майдану
витягли МЕРа із крісла і заставили його написати заяву про відставку, ЧОМУ ВИ ДОЗВОЛИЛИ ЙОМУ ЗНОВУ ЦЕ КРІСЛО ЗАЙНЯТИ????
Написав: Антикор 4.09.2015 - 11:55
Wansh.Знову ти передаєш викручену інформацію. Так, я дійсно був біля міської ради 24.02.14р. із самого ранку разом із предтавниками самооборони...Займався тим, що доказував отим депутатам,яких називають опозицією,що лише вони можуть висловити недовіру меру за те,що він системно порушує Конституцію і закони України і надавав їм конкретні факти.Але мене не почули...Меру,якого із крісла ніхто не виносив я,особисто задав лише одне питання-скажіть шановний В.І.-Ви влада чи ні? Він посопів і посунув до свого кабінету...Все, я як громадянин зобов*язаний поважати головну посадову особу міста. Я це і роблю.Але я не можу визнавати його владою, а лише узурпатором влади у місті і порушником Конституції і законів України.Читайте уважно його повноваження передбачені у ст 42 Закону про місцеве самоврядування..,Оті нерозумні опозиціонери не читали цього закону і своїх повноважень дозволили йому прийти до влади.Крісло секретаря ділили.По цьому питанні я давав коментар.
Написав: Arhip 4.09.2015 - 13:39
Ініціатором подій між 18 та 24 лютим в Ладижині став ВО Майдан. Це громадська платформа до якої входили політичні партії та громадські організації.
За цей період було проведено віче, яке вимагало розпуску партії регіонів в місті, відставки мера та інших речей. За 5 днів було розпущено партію регіонів, а мер пішов у відставку.Також було створено Народну самооборону в місті.
Після відставки мера політична опозиція (не плутати з п6олітичними опонентами мера та його команди) не змогла консолідуватись та взяти на себе політичну відповідальність, натомість розпочалась політична боротьба за посаду секретаря в якій брали опозиційні депутати. Це дозволило меру скористатись цим і отримати політичний дах в Києві у Турчинова та Порошенка та піти на вибори. Політична опозиція показал свою недалекоглядність та незрілість, тому і програла. Метою ВО Майдан не було отримання влади, більшість учасників цього утворення, які не мали відношення до політичної опозиції, не мали на меті отримання влади. ними було створено всі умови для того, щоб опозиція могла перемогти на виборах, але наші опозиційні політики не скористались можливістю. Тому тут все логічно. Для прикладу, Ладижинська громадська рада участі у виборах не бере і не буде брати, тому що у нас інші задачі та мета. Більше зазначу, якщо б Ладижинська громадська рада мала на меті отримання влади ібула опозицією до мера, то повірте, що вона б у нас вже була. У нас є уявлення, як замінити владу та її отримати, але ми не будемо цього робити.
Написав: Wanch 4.09.2015 - 14:24
Arhip, Виникає питання, ЧОМУ опозиція маючи уявлення, не хоче змінити владу?
Але я розумію і мені відповідь не потрібна. Звичайно, МЕР пішов у відставку, але "революціонери гідності" не змогли, чи не захотіли знайти йому ГІДНУ заміну, тому він і - МЕР! Всі плювались і кричали проти нього і чомусь за нього проголосували!? А тепер знову всі кричать, а прийдуть вибори і знову виберуть МЕРа Коломейцева! Він ввійде в книгу Гінеса мабуть!)))
Я особисто за мера не голосував і про це я писав раніше, але я не голосував і за інших кандидатів, бо не знайшов за кого можно відати голос свого роду.
Скажу, мені байдуже, буде МЕРом Коломейцев чи Митрофанов! Нічого не зміниться в любому случаї. Зміни можуть бути лише тоді, коли зміниться влада і не просто одних на інших, а на тих, хто не був зв*язаний з нинішніми нуворишами. А це не скоро буде. Навряд чи хтось із нас до цього доживе.
Потрібно вимагати від тих, хто при владі, виконувати їхні обов*язки, а хто буде виконувати - не важно!
Поки не буде у наших депутатів взаєморозуміння і вони будуть йти на коротеньких повідках у любого мера, все так завжди буде продовжуватись.
То ж не кляніть мера, а працюйте з ним! Може, це було б краще???
Написав: nina 4.09.2015 - 14:26
А от у мене немає ніякого уявлення, як змінити владу в Ладижині(вже хочь на чорта), як подивитися на мера, очима тих хто його дуже любить. Як не бачити того, що Ладижинські дороги та вся інфраструктура стала на 15 рокиів старша і геть не бачити білих бордюрів, та квітів, які повинні прикрашати Ладижин вже в 3 яруси за такі шалені гроші, які на них витрачаються. От не можу і все тут., тому я тільки і можу , що все своє останнє життя бути в опозиції до мера.
Написав: Wanch 4.09.2015 - 14:44
nina, Але ж квіти, це - красиво! Я завжди любуюсь, як гарно у нас в центрі міста! Більше грошей, ніж виділяє бюджет ніхто не витратить. Якби не будували дендропарк, то ті мільйони все-рівно пропали б, то нехай будують. Я парком частіше ходжу, ніж ви і бачу зміни на краще. Я в багатьох був містах, в їхніх парках; але в нас, як його побудують, буде дуже гарно.
Хіба винен МЕР, що між міліцією і поштою посаджені красиві ялинки, а їм позламували вершки. Це ж не росіяни
прийшли учиняти диверсію, а наші юнаки і дівчата, що приходять розпивати слабо чи алкогольні напої.
То ж не треба шукати винних деінде, вина в нас самих, у наших дітях, яких ми погано виховали, у нашому відношені до природи.
Це те, що ми самі для себе готовимо і нічого свої негаразди вішати на чужу голову.
Тому, Ніна, нехай витрачають кошти на насадження, на квіти, на ті горшки і інше; тому що на це виділяються кошти. І якщо кошти не потратять, то їх забере Київ на "свої горшки!"
Написав: Superjoker 4.09.2015 - 20:00
Звичайно, квіти і парк - це добре, але не на 50 млн грн. З 1 січня цього року екологічні кошти у повному обсязі зараховуються до загального бюджету і залишки невикористаних природоохоронних коштів також. На ці гроші можна робити ремонт і замінювати вікна на металопластикові в дитячих садочках і школах, оновлювати матеріально-технічну базу в лікарні, ремонтувати пішохідні доріжки та внутрішньодворові дороги, вирішувати проблему з питною водою та інше. Але ж діючому голові і його команді вигідніше розікрасти ці кошти, заривши в землю або покласти їх на депозит. Сьогодні розповіді про те, що ми не можемо використовувати екологічні кошти на потреби громади - це брехня.
Написав: Антикор 5.09.2015 - 19:26
nina..Додаю інформацію по новому виборчому закону=про порушені кримінальні справи там не має жодного слова. Там трохи інший зміст...Але для всіх користувачів сайту зверну увагу на те,як наш розумний чесний і досвідчений мер створив прецедент у місті, На якій підставі будуть обиратись у Ладижині: міський голова, у с.Губник і с.Лукашівка-старости, адже об*єднаної територіальної громади не має і не було створено згідно із вимогами законів Про місцеве самоврядування /не виконано було вимоги відповідної статі у старій редакції-референдуму про об*єднання не було/ І нинішній закон Про добровільне об*єднання- теж не виконаний??????А хто у нас відповідати повинен за забезпечення Конституції і законів України, хто несе персональну за це-міський голова /ст.42 закону Про місц.самоврядування/.Це шпаргалка /підказка/ для тих партій і самовисуванців які будуть висуватись на посаду мера і депутатів. Будуть іще інші...із беззаконням потрібно боротись, а не кричати слова,слова/ /останнє стосується дописувача,який про це написав/
Написав: Wanch 5.09.2015 - 20:28
ПО НОВОМУ ВИБОРЧОМУ ЗАКОНІ установленні нові правила!
За ухваленим проектом виборчого закону до обласних, районних та міських рад матимуть право висувати кандидатів лише місцеві осередки партій.
а ДЛЯ ЦЬОГО МАЛЕНЬКИМ ПАРТІЯМ ТРЕБА ВНЕСТИ ГРОШІ В НОВИХ
КРАТНИХ РОЗМІРАХ, І ЯКЩО БАР*ЄР В ВІДСОТКАХ НЕ БУДЕ ПРОЙДЕНИЙ, ТО ЗАСТАВУ НЕ ВЕРНУТЬ. вивод:- ДО ВЛАДИ ПРИЙДУТЬ ТІ, КОГО ЗАВЧАСНО ОПРИДІЛЯТЬ ОЛІГАРХИ І УКРІПЛЯТЬ СВОІЙ ВПЛИВ ДЛЯ ОСТАТОЧНОГО ЗАКАБАЛЕННЯ СВОЇХ ВИБОРЦІВ.
А ви грайтесь в демократію, панове революціонери.
Написав: Антикор 5.09.2015 - 22:08
Браво Wansh.Знову "опередив усіх"... але тебе раніше опередили ті хто створили місцевий осередок під керівництвом молодшого Кучера, які навіть опередили Вашого мера. Як ти казав у тебе не вистачає-Рені, чи Бені.Так у Кучера більше грошей, ніж у нашого "вельмиповажного" мера, Ось нехай вони гризуться між собою....Але є одне застереження....По певних причинах я їх приховаю під народним гумором=пани чубляться, а на мужиках чуби тріщать. І остання фраза= ти знову щось путаєш про революціонерів. Я особисто не політик і не революціонер, а головне розумію, що демократія не досконалість.А тепер у порядку гумору і трошки серйозного.Мій старшина у ГРВГ /ГСВГ/де я служив раніше від нашого мера казав так:"дАЙ ДУРНЕВІ СТІКЛЯН.... ЦЯЦЬКУ=він її розіб*є....
Написав: Wanch 6.09.2015 - 07:17
Антикор, Якщо точніше, то я мав в виду те, що чесним людям неможливо перемогти в цій системі брехні.
І новий закон придумали, щоб не допустити до влади не потрібного їм "гальма", тобто, не їхнього хлопця.
Тому наш МЕР і скоренько "беспартійним" влився в "наш край", тому Кучер створив кишенькову партію. Все було зарані підготовленно таємно від людей. І я не суперечу тобі, чи шановному Сутику, який вирішив в блогах мене просвітити, але лише насмішив через свої непродуманні дії. І не треба на мене сердитись; я аналізую те, що бачу, може де в чому помиляюсь, але стараюсь казати правду. Чомусь за мій світогляд мене то одні, то другі вважають, що я "підспівую" меру, чи ще комусь.
Якщо я бачу "раціональне зерно", або перекручений факт проти мера, то я озвучую про це свою думку.
Скажу більше; хто стане мером, чи депутатом не змінить в Країні ситуації, як і в Ладижині. До тих пір, поки при владі буде єврейська хунта - добра не жди.
У нас кругом потихенько замінюють старі кадри на свої
недолугі посилаючись, що попередні працювали при регіоналах, або служать Росії. У нас все, де що не так,
- РУКА МОСКОВІЇ! Одним, хто в Донецьку-Луганську забили голови про Новоросію, а другим, - про сепаратизм
та й обкрадають і тих, і других (я не кажу про вбивство). На АТО знаєш скільки виділили коштів???
68 млрд. гривень!!!А годують нашу армію волонтери!
Що лише можна розграбили і розікрали. Ось тобі "революція достоїнства". Тому я і кажу: "революціонери!
А хто стане МЕРом,- мене не турбує! Ціни в магазинах дешевші не стануть, оплати за комунальні послуги ще збільшаться, зарплати не добавлять, пенсії також.
У нас уже по всій Країні повним ходом ступає"Гулаг".
Так що твоя віра в демократію, це - МІРАЖ, який нав*язали нам олігархи. Але кожна нова "цяцька" завжди
радує дитину!
Тому я і писав, що якби НІХТО, АБСОЛЮТНО НІХТО не прийшов на Вибори, то це був би такий грім, який облетів би всю Землю!
А те, що нам брешуть; якщо не підеш на Вибори, то за тебе проголосують, - ЦЕ БРЕХНЯ ЧИСТОЇ ВОДИ!
Чим більший відсоток виборців проголосувало, тим легше
підтасувати фальсифікацію!
За потрібну людину паралельно готовлять списки і якщо Мером буде потрібний Кучер, то НАШ ЛЮБИЙ МЕР нічого не вдіє навіть в "Нашому краї!"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль