Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы, Відео, Топ-5 Мер Ладижина вирішив помститися міському суду (відео)?

Мер Ладижина вирішив помститися міському суду (відео)?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7973_icn19bdir.jpg

Виконавчий комітет Ладижинської міської ради відмовив судовій адміністрації в продовженні строку оренди приміщення на наступний період. Подейкують, що таким чином міські самоврядці вирішили помститися неугодному голові Ладижинського міського судуВиконавчий комітет Ладижинської міської ради відмовив судовій адміністрації в продовженні строку оренди приміщення на наступний період. Про це міській голова Ладижина Валерій Коломєйцев повідомив під час останньої сесії міськради. Натомість міський голова зазначив що в подальшому, тут планують відкрити дитячий садок.

Звісно містян цікавлять наслідки такого рішення і чи не доведеться ладижинцям їздити у разі потреби до суду в Тростянець, як то було раніше.

Ситуацію прокоментував голова Ладижинського міського суду Іван Олександрович Патраманський під час зустрічі з громадськістю.

Нагадаємо, 24 грудня у Ладижинському міському суді відбувся «День відкритих дверей»

- На сьогоднішній день не виконавчий комітет, а територіальна громада Ладижина є власником цього приміщення. І, якщо хтось із посадовців буде чинити не по Закону, то їхнє рішення не є абсолютним і абсолютною правдою. Воно обов’язково буде оскаржене, і ці спори будуть вирішуватися в судовому порядку. Якщо суди дійдуть висновку, що дійсно, потрібно суд звідси виселити, то ми судді, думаємо, що без роботи не залишимося. Але, чи це буде справедливо відносно тих громадян, які проживають на території Ладижинської міської ради. Щорічно, Ладижинський міський суд обслуговує не менше 15 тисяч громадян при населенні у 20 тисяч. І ці 15 тисяч заслуговують на те, щоб за місцем свого проживання мати комфортні умови для захисту своїх порушених прав, - говорить Іван Патраманський. - Люди повинні знати, що міський був суд створений не Коломєйцевим Валерієм Івановичем, а Указом президента України і відповідно ліквідувати його може лише Указ про ліквідацію суду.


Що ж спонукало виконавчий комітет, який мав би, насамперед, дбати про добробут та покращення умов обслуговування місцевих мешканців до такого непопулярного кроку? Подейкують, що таким чином міські самоврядці вирішили помститися неугодному голові Ладижинського міського суду.

Чутки про те, що між міським головою Валерієм Коломєйцевим і головою Ладижинського міського суду Іваном Патраманським стався серйозний конфлікт ширяться містом давно.

Підтверджує таку інформацію і сам суддя Патраманський. Ще б пак! Міським судом було скасовано 37 державних актів на земельні ділянки що були видані без рішення сесії не жителям міста Ладижина, а громадянам з іншим міст. Як наслідок, була порушена кримінальна справа проти начальника ладижинського держземагенства Сергія Баламута.

Саме кримінальне провадження відносно Сергія Баламута, на думку голови Ладижинського міського суду Івана Патраманського, і стало яблуком розбрату між ним та мером міста.

- Валерій Коломєйцев особисто просив мене винести відносно Баламута оправдальний вирок. Я йому відмовив. І для того, щоб не було більше ніяких інцидентів, щоб не провокувати проти себе тиск з боку міського голови, я заявив собі самовідвід і справа була відправлена на розгляд Бершадського районного суду, де до цих пір і знаходиться, - розповідає Іван Патраманський.

Не стали миритися в храмі правосуддя і з рештою порушень з боку місцевих чиновників. Так, саме на вимогу Ладижинського міського суду були включені до ЄРДР справа касирки з «Добробуту» та справа розкрадання коштів вчителями однієї з місцевих шкіл.

- Ось, увесь цей клубок питань і змусив, напевне, міського голову піти на конфлікт зі мною, - зауважує Іван Патраманський. - Я не скривав і не скриваю що між нами відбулася жорстка розмова і я сказав, що всі справи будуть вирішуватися лише по Закону в межах Конституції і чинного законодавства України незалежно від особистої думки міського голови.

За словами Івана Патраманського саме його непоступливість у вирішенні справ у правовому руслі і спонукали міського голову помститися і відмовити суду в подовженні оренди на приміщення.

Тож, чим саме закінчиться протистояння між двома впливовими людьми Ладижина і чи не постраждають від цього прості люди покаже час.

Олена Червончук

28 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1390 Коментарів: 6
Написав: pash 28.12.2015 - 23:07
Мабудь голова Ладижинського суду правий для нашого міського голови не існує понять Конституція і закони України, закони і беззаконня творить він один у нашому місті....Але для того,щоб щось доказати до нашого міського голови потрібно йти на прийом зі свідками, або ж із "шпигунським" відео і звукозаписуючим обладнанням, Але це напів-жарти ....Проблема у іншому:хто ініціював заборону продовження аренди? І хто із членів виконкому проголосував за дану пропозицію? Кругова порука і безвідповідальність? Чи крах шахрайскої системи?
Написав: OstapBender 29.12.2015 - 13:57
Ого, Андрюшка почав видаляти коменти, які можуть не задовільняти пана патраманського? Ну що, Андрюха, прогнувся? Лизнув?
Написав: pash 29.12.2015 - 15:47
Остапе. Я прочитав твою репліку про яку ти пишеш і хотів зробити свій коментар, але вийшов збій:мій коментар не пройшов і твій коментар також зник???Мені не відомі причини...Але при чому тут прогнувся,лизнув??? Мені здається,що у даному випадку доречне українське прислів*я:"пани чубляться,а на мужиках чуби тріщать"
Написав: OstapBender 30.12.2015 - 20:14
pash, в такому випадку, не треба ставати на бік котроїсь зі сторін конфлікту.
Написав: pash 30.12.2015 - 20:59
Остапе. У данному питанні я із тобою погоджуюсь, через те навів народне прислів*я.Але, як корінний мешканець Ладижина /про те це не головне/ а те,що я як громадянин міста розумію,що нас дурить так звана влада, яким чином вона це робить, і що за це отримує,,,,,Тому я не мовчу!Мені особисто набрид правовий нігілізм/читайте дебілізм/ так званої влади хоча я висловлююсь, деколи, без грубощей і образ...Хоча сьогодні зірвався і у дужках виніс слово дебілізм.Причина цьому інформація на сайті про те,що депутатам не надали інформацію,яка внесена під грифом "для службового користування"....А мер говорить про прозорість....Одні не розумні придумали катенгрію ДСК. інші-депутати промовчали...Виникає питання-хто із них розумний????
Написав: fox 31.12.2015 - 02:29
Всегда на силу найдётся другая сила.Вот и на суд нашлась.А то чувствовали себя царями и богами.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль