Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Мер Ладижина відзвітував про свою роботу у 2015 році

Мер Ладижина відзвітував про свою роботу у 2015 році

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5684_img_3195.jpg

29 березня міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев відзвітував перед територіальною громадою про свою роботу у 2015 році.


Розпочати звіт мер вирішив з обговорення проблем наявних наразі на Ладижинській ТЕС. Зокрема, державні підприємства та енергоринок заборгували нашій електростанції понад 5 мільярдів гривень за відпущену електроенергію.

Валерій Коломєйцев висловив свої хвилювання з приводу того, що складна фінансова ситуація на Ладижинській ТЕС може негативно вплинути на податкові надходження до міського бюджету. Втім, на думку міського голови, прихід до міста потужного інвестора – підприємств Нашої Ряби, «застрахували» соціальну сферу Ладижина від фінансових негараздів.

Надалі, в рамках звіту, мер повідомив, що протягом 2015 року, в Ладижині виділялася допомога землякам – учасникам АТО, відбувалось фінансування з місцевого бюджету освіти, медицини, культури та спорту.

Після звіту міський голова відповів на запитання присутніх. Запитання меру здебільшого передавали на папірцях.

Присутніх у залі цікавили питання роботи ладижинської лікарні, утеплення будинків, проблеми безпритульних собак та інші.

На завершення свого виступу Валерій Коломєйцев подякував громаді Ладижина за підтримку і надану йому високу довіру.
30 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 516 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль