Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Мер Ладижина відзвітував про свою роботу у 2015 році

Мер Ладижина відзвітував про свою роботу у 2015 році

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5684_img_3195.jpg

29 березня міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев відзвітував перед територіальною громадою про свою роботу у 2015 році.


Розпочати звіт мер вирішив з обговорення проблем наявних наразі на Ладижинській ТЕС. Зокрема, державні підприємства та енергоринок заборгували нашій електростанції понад 5 мільярдів гривень за відпущену електроенергію.

Валерій Коломєйцев висловив свої хвилювання з приводу того, що складна фінансова ситуація на Ладижинській ТЕС може негативно вплинути на податкові надходження до міського бюджету. Втім, на думку міського голови, прихід до міста потужного інвестора – підприємств Нашої Ряби, «застрахували» соціальну сферу Ладижина від фінансових негараздів.

Надалі, в рамках звіту, мер повідомив, що протягом 2015 року, в Ладижині виділялася допомога землякам – учасникам АТО, відбувалось фінансування з місцевого бюджету освіти, медицини, культури та спорту.

Після звіту міський голова відповів на запитання присутніх. Запитання меру здебільшого передавали на папірцях.

Присутніх у залі цікавили питання роботи ладижинської лікарні, утеплення будинків, проблеми безпритульних собак та інші.

На завершення свого виступу Валерій Коломєйцев подякував громаді Ладижина за підтримку і надану йому високу довіру.
30 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 504 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль