Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Мер Ладижина та перший заступник другий рік поспіль ігнорують урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи

Мер Ладижина та перший заступник другий рік поспіль ігнорують урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3308_svyato.jpg

Мер Ладижина Валерій Коломєйцев та його перший заступник Павло Анущенко другий рік поспіль ігнорують урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи

Мер Ладижина Валерій Коломєйцев та його перший заступник Павло Анущенко другий рік поспіль ігнорують урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи, які проходять у місті.

Нагадаємо, сьогодні, 20 листопада, в Ладижині відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Гідності та Свободи.

В минулому році, під час відзначення пам'ятного дня, у перших осіб міста також знайшлися справи більш важливі, ніж вшанування подвигу учасників Революції Гідності.

Вже традиційно, міський голова обмежився поздоровленням своїх земляків із визначним для українців днем на сторінках комунальної газети.

Читайте також: Мер Ладижина претендує на звання «Людина року – 2015»
20 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 488 Коментарів: 3
Написав: balakuchy.duren 21.11.2015 - 10:08
Кожен поступає так як вважає за потрібне.
Написав: nina 21.11.2015 - 10:22
Не можуть НЕГІДНИКИ святкувати День революцїї гідності. Це логічний поступок з їхнього боку.
aleksandr
Написав: aleksandr 21.11.2015 - 20:47
nina, ЦЮ сучню треба гнати з Ладижина !!! Перо їм жо-у і попутього вітру !!! ЦЕ В КРАЩОМУ ВИПАДКУ
!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль