Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Мер Ладижина спростував свою причетність до кришування грального бізнесу

Мер Ладижина спростував свою причетність до кришування грального бізнесу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4773_avto.jpg


Починаючи з 2009 року гральний бізнес в Україні поза законом. Але наявність в Ладижині грального бізнесу у декого з містян не викликає сумніву.

То хто ж кришує гральний бізнес в Ладижині? Насправді це питання навіть не риторичне, скоріш символічне.
Вже давно містом ходять чутки що незаконну діяльність підпільних казино прикривають чиновники та депутати.

Але, мер Ладижина Валерій Коломєйцев відхрещується від подібної інформації і навіть особисто готовий боротися з цим злом, пише «Нове місто».

- Мені не відомі будь-які факти подібного кришування.
- Закликаю всіх містян, кому це відомо, що порушується закон і в місті працюють заклади, де є гральні грошові автомати, негайно звертатися до міліції або в прокуратуру. Я особисто готовий боротися з цим злом,
- зауважив Коломєйцев.

Нагадаємо, за словами міського голови, в Ладижині відсутня корупція та хабарництво.

Можна також згадати, що на другому поверсі магазину "Енергетик", який має відношення до мера, довгий час працював незаконний зал гральних автоматів.

Читайте також: Міліція кришує валютчиків та гральний бізнес
5 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 547 Коментарів: 3
Написав: lomov 5.12.2014 - 15:13
Да. Вони не беруть, вони лише дають за те. щоб їх не чіпали. Їм достатньо бюджету.
Написав: bob314 5.12.2014 - 15:32
на автовокзале недавно открылись. работают с открытыми дверями.
Еще есть в частном секторе напротив дома быта. Работают уже пол года. Ментам платят полюбому. Хозяин автоматов ездит на большом белом джипе.
Написав: lomov 5.12.2014 - 17:10
на большом белом джипе? говорите прямо - Плисак. Платят и не малые деньги.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль