Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Мер Ладижина спростував свою причетність до кришування грального бізнесу

Мер Ладижина спростував свою причетність до кришування грального бізнесу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4773_avto.jpg


Починаючи з 2009 року гральний бізнес в Україні поза законом. Але наявність в Ладижині грального бізнесу у декого з містян не викликає сумніву.

То хто ж кришує гральний бізнес в Ладижині? Насправді це питання навіть не риторичне, скоріш символічне.
Вже давно містом ходять чутки що незаконну діяльність підпільних казино прикривають чиновники та депутати.

Але, мер Ладижина Валерій Коломєйцев відхрещується від подібної інформації і навіть особисто готовий боротися з цим злом, пише «Нове місто».

- Мені не відомі будь-які факти подібного кришування.
- Закликаю всіх містян, кому це відомо, що порушується закон і в місті працюють заклади, де є гральні грошові автомати, негайно звертатися до міліції або в прокуратуру. Я особисто готовий боротися з цим злом,
- зауважив Коломєйцев.

Нагадаємо, за словами міського голови, в Ладижині відсутня корупція та хабарництво.

Можна також згадати, що на другому поверсі магазину "Енергетик", який має відношення до мера, довгий час працював незаконний зал гральних автоматів.

Читайте також: Міліція кришує валютчиків та гральний бізнес
5 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 488 Коментарів: 3
Написав: lomov 5.12.2014 - 15:13
Да. Вони не беруть, вони лише дають за те. щоб їх не чіпали. Їм достатньо бюджету.
Написав: bob314 5.12.2014 - 15:32
на автовокзале недавно открылись. работают с открытыми дверями.
Еще есть в частном секторе напротив дома быта. Работают уже пол года. Ментам платят полюбому. Хозяин автоматов ездит на большом белом джипе.
Написав: lomov 5.12.2014 - 17:10
на большом белом джипе? говорите прямо - Плисак. Платят и не малые деньги.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль