Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Мер Ладижина спростував чутки про те, що пожежа на сміттєзвалищі сталася з вини робітників

Мер Ладижина спростував чутки про те, що пожежа на сміттєзвалищі сталася з вини робітників

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7025_smit.jpg

Тліюче ладижинське сміттєзвалище разом із їдким димом викидає у повітря безліч шкідливих хімічних сполук, що накопичуються в організмі людей провокуючи як загострення хронічних хвороб, так і виникнення нових.
Тому, прискіплива увага громади до цієї проблеми цілком виправдана.

Нещодавно містом поповзли чутки, що пожежа на сміттєзвалищі сталася через те, що робітники, які спалюють тверді відходи, втратили контроль над ситуацією.

Мер Ладижина Валерій Коломєйцев заперечує правдивість такої інформації, пише «Нове місто».

- Це неправда, - говорить Коломєйцев. – Розумна людина ніколи не пилятиме гілку, на якій сама сидить. Навіщо палити купу сміття, знаючи, що потім доведеться декілька днів боротися з вогнем?!

Нагадаємо, влада Ладижина виділила 350 тис. гривень на будівництво спеціальної насосної станції, яка качатиме воду для боротьби із загораннями.
22 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 502 Коментарів: 1
Написав: Arhip 22.05.2015 - 10:03
пожежа і... 350 тисяч на насосну станцію, перед цим закопали гроші в артеіанську свердловину, освітлення і паркан...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль