Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Мер Ладижина спростував чутки про те, що пожежа на сміттєзвалищі сталася з вини робітників

Мер Ладижина спростував чутки про те, що пожежа на сміттєзвалищі сталася з вини робітників

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7025_smit.jpg

Тліюче ладижинське сміттєзвалище разом із їдким димом викидає у повітря безліч шкідливих хімічних сполук, що накопичуються в організмі людей провокуючи як загострення хронічних хвороб, так і виникнення нових.
Тому, прискіплива увага громади до цієї проблеми цілком виправдана.

Нещодавно містом поповзли чутки, що пожежа на сміттєзвалищі сталася через те, що робітники, які спалюють тверді відходи, втратили контроль над ситуацією.

Мер Ладижина Валерій Коломєйцев заперечує правдивість такої інформації, пише «Нове місто».

- Це неправда, - говорить Коломєйцев. – Розумна людина ніколи не пилятиме гілку, на якій сама сидить. Навіщо палити купу сміття, знаючи, що потім доведеться декілька днів боротися з вогнем?!

Нагадаємо, влада Ладижина виділила 350 тис. гривень на будівництво спеціальної насосної станції, яка качатиме воду для боротьби із загораннями.
22 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 509 Коментарів: 1
Написав: Arhip 22.05.2015 - 10:03
пожежа і... 350 тисяч на насосну станцію, перед цим закопали гроші в артеіанську свердловину, освітлення і паркан...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль