Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Мер Ладижина претендує на звання «Людина року-2015»

Мер Ладижина претендує на звання «Людина року-2015»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8096_img_0544.jpg

12 листопада організатори загальнонаціональної програми «Людина року» опублікували імена претендентів на здобуття титулу «Людина року-2015», пише Lada.FM

Всього у премії налічується 10 категорій: «Міський голова року», «Промисловець року», «Менеджер року», «Фінансист року», «Лідер малого та середнього бізнесу року», «Житловий комплекс року», «Аграрій року», «Телевізійний журналіст року», «Митець року», «Спортсмен року».

Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев разом із 12 іншими очільниками міст претендує на отримання звання «Міський голова року».

Серед конкурентів мера Ладижина у цій номінації також присутні міські голови Обухова, Олександрії, Бучі, Ржищова, Миргорода, Канева, Східниці, Чугуєва, Бердичева, Вознесенська, Золотоноші та Тростянця (Сумська область).

«Експертне визначення триває, інформація про претендентів буде постійно оновлюватися, остаточні підсумки експертного опитування будуть сформовані наприкінці 2015 року і оголошені на підсумковій прес-конференції генеральної дирекції програми «Людина року» в середині січня 2016 року»,- йдеться у повідомленні організаторів.

Вшанування лауреатів та переможців XX ювілейної загальнонаціональної програми «Людина року» відбудеться 26 березня 2016 року під час урочистої церемонії вручення премії.
16 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 679 Коментарів: 13
Написав: Arhip 16.11.2015 - 16:45
якщо він його отримає, то зроблю собі закордонний паспорт...
aleksandr
Написав: aleksandr 16.11.2015 - 16:50
За що стояв Майдан ?! Щоб такі виродки , які "перехрестилися" і стали "Людиною року"..... Слів не мае !!! СЛАВА РУДОМУ !!! СЛАВА МЕРУ , ЯКИЙ ПОСИЛАВ ТІТУШОК НА АНТИ МАЙДАН !!! СЛАВА ПОПу !!!СЛАВА "КУЛЯ В ЛОБА" !!!upupupupupupupupupupupupup
Написав: Sidir-Gnatovich 16.11.2015 - 17:04
Цим фактом плюнуть в обличчя патріотів України. Ганьба.
Написав: Wanch 16.11.2015 - 17:19
aleksandr, biggrinbiggrinbiggrin
Майдан стояв: "ЗА КУЛЮ В ЛОБ!" за "ШОКОЛАДНОГО ЗАЙЦЯ!"
за..... "МЕРА!" за..... "ПОПА ФЕДУЛУ!"biggrinbiggrinbiggrinbiggrin
aleksandr
Написав: aleksandr 16.11.2015 - 17:41
Arhip, Краще нехай мер наш рве в Рашу до свого колишнього однопартійця ..............
Написав: NATO 17.11.2015 - 00:17
Arhip, якщо він його отримає, то зроблю собі закордонний паспорт... это угроза или желание поскорее получить загранпаспорт?
Написав: Arhip 17.11.2015 - 00:21
NATO, а що гроші за звання вже передали наверх?
Написав: Wanch 17.11.2015 - 09:53
NATO, А що тут поганого одержати загранпаспорт?
Якщо жити при такому режимі в злидарстві, то краще получити громадянство в тій же Росії. І тут нічого поганого не має. Всі хотять показати свій патріотизм, а якщо копнути, то - одна гниль!
І чому Архіп не може будувати сімейне щастя в другому місці? В нашій любій єврейській Україні скоро і труну не буде за що купити, будуть хоронити в покривалах, як в древні часи. Так що, особисто я, не бачу в цьому нічого протиправного.
Написав: NATO 17.11.2015 - 19:52
Wanch, А що тут поганого одержати загранпаспорт? да ничего плохого нет. Но это было сказано в такой ультимативной форме, что я перепугался) У человека до сих пор еще нет загранпаспорта? Нонсенс. А тут такой случай сделать себе загранпаспорт. Наверное Андрей будет переживать на судьбу звания "Человек года 2015". Если что пойдет не так, то может без загранпаспорта остаться. И не увидеть что делается за пределами Ладыжина и Шаргорода.
Андрюха, тебе мой совет, при любых итогах делай себе загранпаспорт. Мир посмотри, не пожалеешь.
Написав: Wanch 17.11.2015 - 20:01
Да уж! Загранпаспорт, загранпаспорт!!!!
У МЕНЯ ЕГО НЕТ!
Мне сказали Ангелы, что Я здесь нужнее!
Написав: Arhip 17.11.2015 - 23:51
NATO, залік))) навіть посміявся... у мене дійсно немає закордонного паспорту. Ваше почуття гумору нагадує мені Валерія Івановича. але він же не читає нашого сайту. Ви ніяк не можете бути Валерієм Івановичем...
Написав: NATO 18.11.2015 - 01:06
Arhip, Андрей, а я разве когда то говорил, что я Валерий Иванович или хотя бы намекал на это?
Нет, я не Валерий Иванович. Я те 60 процентов, которые не верят в тебя, в Сутыка и Ко. Что тут поделать?
Люблю юмор, иронию, политическую сатиру.
Ругаю себя, что спускаюсь до уровня зека-чайковского и начинаю ему глаза открывать, диспутировать. Не ровня он мне. Слепому веки не открыть. Каюсь, грешен. Задаю себе вопрос, почему люди вроде образованные и даже с высшим образованием идут у него на поводу. Неужели нет у вас другой иконы?)) Если других лидеров у вас нет, то еще долго вам быть аутсайдерами.
Спокойной ночи, друзья.
aleksandr
Написав: aleksandr 18.11.2015 - 20:18
NATO, NATO, NATO, Дісно мозги жиром курячим запливли.......... Света , пора в Ющенко на консультацію..... Або краще вже нехай Курка проспонсуе твою операцію по зміні полу... В тебе напевне регулярний цикл збився...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль