Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Мер Ладижина - назавжди позапартійний, але пропозицію співпрацювати із «Нашим краєм» прийняв

Мер Ладижина - назавжди позапартійний, але пропозицію співпрацювати із «Нашим краєм» прийняв

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7842_img_0447.jpg

Днями ми повідомляли, що Ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев буде кандидатом у мери свого міста від партії «Наш Край».
Але, очільник Ладижина спростував цю інформацію.

Мер стверджує, що в жодну існуючу в Україні партію не вступав і на вибори міського голови піде як позапартійний, пише «Нове місто».

- Я пообіцяв ладижинцям, що більше ніколи не буду членом жодної політичної партії. Тобто я назавжди позапартійний і свою обіцянку не порушу ніколи! – наголосив Валерій Коломєйцев.

У той же час, незважаючи на те, що міський голова залишився позапартійним, на пропозицію співпрацювати на жовтневих виборах – 2015 із «Нашим краєм» він погодився. За словами мера, це дасть йому можливість привести до міської ради депутатів, з якими він зможе і надалі працювати.
3 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 517 Коментарів: 1
Написав: Sidir-Gnatovich 4.09.2015 - 08:31
Завжди позапартійними були лише стукачі КДБ.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль