Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Мер Ладижина - назавжди позапартійний, але пропозицію співпрацювати із «Нашим краєм» прийняв

Мер Ладижина - назавжди позапартійний, але пропозицію співпрацювати із «Нашим краєм» прийняв

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7842_img_0447.jpg

Днями ми повідомляли, що Ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев буде кандидатом у мери свого міста від партії «Наш Край».
Але, очільник Ладижина спростував цю інформацію.

Мер стверджує, що в жодну існуючу в Україні партію не вступав і на вибори міського голови піде як позапартійний, пише «Нове місто».

- Я пообіцяв ладижинцям, що більше ніколи не буду членом жодної політичної партії. Тобто я назавжди позапартійний і свою обіцянку не порушу ніколи! – наголосив Валерій Коломєйцев.

У той же час, незважаючи на те, що міський голова залишився позапартійним, на пропозицію співпрацювати на жовтневих виборах – 2015 із «Нашим краєм» він погодився. За словами мера, це дасть йому можливість привести до міської ради депутатів, з якими він зможе і надалі працювати.
3 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 538 Коментарів: 1
Написав: Sidir-Gnatovich 4.09.2015 - 08:31
Завжди позапартійними були лише стукачі КДБ.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль