Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Мер Ладижина - назавжди позапартійний, але пропозицію співпрацювати із «Нашим краєм» прийняв

Мер Ладижина - назавжди позапартійний, але пропозицію співпрацювати із «Нашим краєм» прийняв

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7842_img_0447.jpg

Днями ми повідомляли, що Ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев буде кандидатом у мери свого міста від партії «Наш Край».
Але, очільник Ладижина спростував цю інформацію.

Мер стверджує, що в жодну існуючу в Україні партію не вступав і на вибори міського голови піде як позапартійний, пише «Нове місто».

- Я пообіцяв ладижинцям, що більше ніколи не буду членом жодної політичної партії. Тобто я назавжди позапартійний і свою обіцянку не порушу ніколи! – наголосив Валерій Коломєйцев.

У той же час, незважаючи на те, що міський голова залишився позапартійним, на пропозицію співпрацювати на жовтневих виборах – 2015 із «Нашим краєм» він погодився. За словами мера, це дасть йому можливість привести до міської ради депутатів, з якими він зможе і надалі працювати.
3 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 525 Коментарів: 1
Написав: Sidir-Gnatovich 4.09.2015 - 08:31
Завжди позапартійними були лише стукачі КДБ.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль