Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Культура Мер Ладижина дав добро на спалювання бур'янів

Мер Ладижина дав добро на спалювання бур'янів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/62_1473838415_782555.jpg

Працівникам муніципальної поліції заборонили штрафувати ладижинців за спалювання сухої трави та бур'янів на приватних ділянках.

Про це заявив міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев, пише Lada.FM.

За словами мера, дане рішення пов’язане з низькою купівельною спроможністю населення, яке не може придбати для власних потреб спеціальну техніку, яка подрібнює післяжнивні рештки.

Тому влада міста пішла на зустріч мешканцям старої частини міста та заборонила виписувати штрафи за спалення бур’янів на городах.

Однак, у мерії наполягають, щоб спалювання бур'янів відбувалось у строго відведений час - з 10 до 17 годин. І обов'язково перед спаленням траву потрібно добре висушити.

За словами Валерія Коломєйцева, це дозволить зменшити накопичення диму в низинах і тим самим мінімізувати негативний вплив смогу для мешканців міста.

Водночас Валерій Коломєйцев зазначив, що дане рішення не стосується випадків спалювання пластику, гуми та побутового сміття.

Крім того, він акцентував на тому, що усі ті протоколи, які були складені на мешканців міста за спалювання бур'янів і подані на розгляд адміністративної комісії, рішенням виконавчого комітету будуть анульовані. Зазначимо, що наразі на розгляді у адмінкомісії перебуває 9 таких протоколів.
20 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1008 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль