Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Культура Мер Ладижина дав добро на спалювання бур'янів

Мер Ладижина дав добро на спалювання бур'янів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/62_1473838415_782555.jpg

Працівникам муніципальної поліції заборонили штрафувати ладижинців за спалювання сухої трави та бур'янів на приватних ділянках.

Про це заявив міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев, пише Lada.FM.

За словами мера, дане рішення пов’язане з низькою купівельною спроможністю населення, яке не може придбати для власних потреб спеціальну техніку, яка подрібнює післяжнивні рештки.

Тому влада міста пішла на зустріч мешканцям старої частини міста та заборонила виписувати штрафи за спалення бур’янів на городах.

Однак, у мерії наполягають, щоб спалювання бур'янів відбувалось у строго відведений час - з 10 до 17 годин. І обов'язково перед спаленням траву потрібно добре висушити.

За словами Валерія Коломєйцева, це дозволить зменшити накопичення диму в низинах і тим самим мінімізувати негативний вплив смогу для мешканців міста.

Водночас Валерій Коломєйцев зазначив, що дане рішення не стосується випадків спалювання пластику, гуми та побутового сміття.

Крім того, він акцентував на тому, що усі ті протоколи, які були складені на мешканців міста за спалювання бур'янів і подані на розгляд адміністративної комісії, рішенням виконавчого комітету будуть анульовані. Зазначимо, що наразі на розгляді у адмінкомісії перебуває 9 таких протоколів.
20 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1020 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль