Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Маленьких пацієнтів ладижинської лікарні привітали із Днем захисту дітей

Маленьких пацієнтів ладижинської лікарні привітали із Днем захисту дітей

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4389_mr.jpg

1 червня у перший день літа в Ладижині влаштували справжнє свято дитинства для місцевої малечі. Діти каталися на конях, малювали на асфальті, брали участь у різноманітних конкурсах та спортивних змаганнях, дивилися святковий концерт.

Але, на жаль, дехто не зміг бути присутнім на святковому заході через хворобу. Тож, щоб жодна дитина у цей день не була обділена увагою, ранок 1 червня для працівників виконавчого комітету Ладижинської міської ради почався з відвідування хворих дітей, які перебували на лікування в місцевій лікарні. Заступник міського голови Олександр Ткачук спільно із начальником відділу у справах сім’ї та молоді Оленою Кравченко передали найщиріші вітання з нагоди свята від міського голови Валерія Коломєйцева кожному малюку та вручили солодкі подарунки та іграшки, пише Ладижинська міська рада.
3 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 392 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль