Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Маленьких пацієнтів ладижинської лікарні привітали із Днем захисту дітей

Маленьких пацієнтів ладижинської лікарні привітали із Днем захисту дітей

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4389_mr.jpg

1 червня у перший день літа в Ладижині влаштували справжнє свято дитинства для місцевої малечі. Діти каталися на конях, малювали на асфальті, брали участь у різноманітних конкурсах та спортивних змаганнях, дивилися святковий концерт.

Але, на жаль, дехто не зміг бути присутнім на святковому заході через хворобу. Тож, щоб жодна дитина у цей день не була обділена увагою, ранок 1 червня для працівників виконавчого комітету Ладижинської міської ради почався з відвідування хворих дітей, які перебували на лікування в місцевій лікарні. Заступник міського голови Олександр Ткачук спільно із начальником відділу у справах сім’ї та молоді Оленою Кравченко передали найщиріші вітання з нагоди свята від міського голови Валерія Коломєйцева кожному малюку та вручили солодкі подарунки та іграшки, пише Ладижинська міська рада.
3 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 338 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль