Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Майже 900 дітей бійців АТО та переселенців планують оздоровити на Вінниччині

Майже 900 дітей бійців АТО та переселенців планують оздоровити на Вінниччині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/29_35c2edeb6ba09ec8527f47d630a4eac9897174.jpg

Протягом літа в області планують оздоровити 890 дітей учасників АТО, загиблих учасників АТО та дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені, передає кореспондент УНН-Центр.

“Оздоровча кампанія 2016 року у порівнянні з минулорічною має певні відмінності. 14 липня 2015 року було внесено зміни до Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей“ та віднесено до категорії дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та мають першочергове право на оздоровлення та відпочинок, дітей учасників АТО, дітей загиблих учасників АТО та дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені. Завдяки ефективному проведенню процедури конкурсних торгів, Департаментом закуплено 620 путівок на оздоровлення у Дитячому оздоровчому закладі санаторного „Подільський Артек“, що майже вдвічі більше, ніж у 2015 році. З 10 по 30 червня оздоровлено 305 дітей, а з 9 до 29 липня на оздоровленні перебувають 315 дітей”, — розповіла заступник директора департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва.

Крім того, за її словами 2 серпня 2016 року відбудеться процедура розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю 270 путівок на відпочинок на залишок коштів.

Таким чином, послугами оздоровлення та відпочинку буде охоплено на 30% більше дітей, ніж у 2015 році.
18 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 334 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль