Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Майже 900 дітей бійців АТО та переселенців планують оздоровити на Вінниччині

Майже 900 дітей бійців АТО та переселенців планують оздоровити на Вінниччині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/29_35c2edeb6ba09ec8527f47d630a4eac9897174.jpg

Протягом літа в області планують оздоровити 890 дітей учасників АТО, загиблих учасників АТО та дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені, передає кореспондент УНН-Центр.

“Оздоровча кампанія 2016 року у порівнянні з минулорічною має певні відмінності. 14 липня 2015 року було внесено зміни до Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей“ та віднесено до категорії дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та мають першочергове право на оздоровлення та відпочинок, дітей учасників АТО, дітей загиблих учасників АТО та дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені. Завдяки ефективному проведенню процедури конкурсних торгів, Департаментом закуплено 620 путівок на оздоровлення у Дитячому оздоровчому закладі санаторного „Подільський Артек“, що майже вдвічі більше, ніж у 2015 році. З 10 по 30 червня оздоровлено 305 дітей, а з 9 до 29 липня на оздоровленні перебувають 315 дітей”, — розповіла заступник директора департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва.

Крім того, за її словами 2 серпня 2016 року відбудеться процедура розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю 270 путівок на відпочинок на залишок коштів.

Таким чином, послугами оздоровлення та відпочинку буде охоплено на 30% більше дітей, ніж у 2015 році.
18 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 341 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль