Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Майже 300 паспортів у вигляді ID-карток отримали вінничани

Майже 300 паспортів у вигляді ID-карток отримали вінничани

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1519_pasport_1af86.jpg

На сьогоднішній день вже оформлено 280 паспортів у вигляді ID-картки шістнадцятирічним жителям Вінницької області. Про це у понеділок, 8 лютого, на нараді повідомив начальник головного управління міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко.


“Поки що паспорт нового зразка у вигляді ID-картки оформляється лише особам, які досягли 16-ти річного віку та отримують його вперше. Для його оформлення необхідно подати до підрозділу УДМС лише свідоцтво про народження. Паспорт оформляється протягом 10 робочих днів та 30 календарних днів. Наступний паспорт може бути оформлено не лише за місцем реєстрації, а й у кожному територіальному підрозділі ДМС України. Довідка про місце реєстрації видається безкоштовно. Станом на сьогоднішній день вже прийнято 750 громадян та оформлено 280 паспортів у вигляді ID-картки”, — зауважив Борис Наливайко.
8 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 334 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль