Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинську ТЕС обслуговуватиме новостворена пожежно-рятувальна частина

Ладижинську ТЕС обслуговуватиме новостворена пожежно-рятувальна частина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3809_pozh.jpg

В Ладижині введено в дію нову державну пожежно-рятувальну частину, повідомляє ГУ ДСНС України у Вінницькій області
4 грудня в Ладижині начальник Головного управління ДСНС полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук відкрив новий підрозділ служби «101» - державну пожежно-рятувальну частину №36 з охорони об’єктів (Ладижинська ТЕС та м. Ладижин).
У будівлі пожежного депо для особового складу частини (24 людини) створені всі умови для служби, тренування і відпочинку: обладнано просторі кабінети, зручне караульне приміщення, навчальний клас тощо.
Новостворений підрозділ обслуговуватиме Ладижинську ТЕС, яка входить до складу компанії "Західенерго". Теплоелектростанція оснащена 6 енергоблоками потужністю по 300 МВт кожен і з'єднана лініями електропередачі з південними й центральними районами України та енергосистемою Молдови. При цьому наявність сучасної добре оснащеної пожежно-рятувальної частини є дуже важливим чинником, що впливає на рівень протипожежного захисту як цього стратегічного об’єкту, так і міста Ладижин в цілому.
6 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 368 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль