Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинського правозахисника Андрія Скакодуба призначено помічником депутата облради

Ладижинського правозахисника Андрія Скакодуба призначено помічником депутата облради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5801_img_0833.jpg

30 березня голова Вінницької облради Анатолій Олійник підписав розпорядження про призначення помічників-консультантів депутатів обласної ради 7-го скликання, пише ВИННИЦА.info.

Помічниками-консультантами Володимира Барцьося (до облради пройшов від ВО «Свобода», потім вийшов з партії. Зараз позапартійний) призначено:

• Юрія Андрікевича (юрист за освітою, товариш Володимира Барцьося, який у квітні минулого року називав політичною розправою мобілізацію до війська) – посвідчення № 81.

• Ніну Бігас (волонтерка) – посвідчення № 82.

• Андрія Скакодуба (юрист займається правозахисною діяльністю, є головою літературно-мистецького об’єднання в Ладижині) – посвідчення №83.

Помічниками-консультантами Олександра Крижанівського (БПП «Солідарність») призначено:

• Олега Мойсєєва (директор Піщанського представництва ПАТ «Плазматек») - посвідчення №84.

• Інну Слободянюк - посвідчення №85.

• Юрія Омельчука (теж працює в ПАТ «Плазматек») - посвідчення №86.

Помічниками-консультантами Геннадія Мазура (голова бюджетної комісії, ВО «Батьківщина») призначено:

• Богдана Кеса (зять заступниці голови Вінницької облради Людмили Щербаківської, якого посадови ця пролобіювала на керівну посаду. Потім екс-голова ОДА Анатолій Олійник журналістам пояснював що діти його заступниці отримали владні посади цілком законно) – посвідчення №87.

Помічниками-консультантами Ігоря М'ясківського («УКРОП») призначено:

• Петра Камінського – посвідчення №88.

Помічниками-консультантами Дмитра Рижманя («Аграрна партія України») призначено:

• Сергія Когута – посвідчення №89;

• Валентину Сандарчук – посвідчення №90;

• Людмилу Шмалюх (викладачка Брацлавського агроекономічного коледжу) – посвідчення №91.

Як відомо, помічники працюватимуть на громадських засадах, їх призначають за поданням депутатів.
9 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 511 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль