Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинського правозахисника Андрія Скакодуба призначено помічником депутата облради

Ладижинського правозахисника Андрія Скакодуба призначено помічником депутата облради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5801_img_0833.jpg

30 березня голова Вінницької облради Анатолій Олійник підписав розпорядження про призначення помічників-консультантів депутатів обласної ради 7-го скликання, пише ВИННИЦА.info.

Помічниками-консультантами Володимира Барцьося (до облради пройшов від ВО «Свобода», потім вийшов з партії. Зараз позапартійний) призначено:

• Юрія Андрікевича (юрист за освітою, товариш Володимира Барцьося, який у квітні минулого року називав політичною розправою мобілізацію до війська) – посвідчення № 81.

• Ніну Бігас (волонтерка) – посвідчення № 82.

• Андрія Скакодуба (юрист займається правозахисною діяльністю, є головою літературно-мистецького об’єднання в Ладижині) – посвідчення №83.

Помічниками-консультантами Олександра Крижанівського (БПП «Солідарність») призначено:

• Олега Мойсєєва (директор Піщанського представництва ПАТ «Плазматек») - посвідчення №84.

• Інну Слободянюк - посвідчення №85.

• Юрія Омельчука (теж працює в ПАТ «Плазматек») - посвідчення №86.

Помічниками-консультантами Геннадія Мазура (голова бюджетної комісії, ВО «Батьківщина») призначено:

• Богдана Кеса (зять заступниці голови Вінницької облради Людмили Щербаківської, якого посадови ця пролобіювала на керівну посаду. Потім екс-голова ОДА Анатолій Олійник журналістам пояснював що діти його заступниці отримали владні посади цілком законно) – посвідчення №87.

Помічниками-консультантами Ігоря М'ясківського («УКРОП») призначено:

• Петра Камінського – посвідчення №88.

Помічниками-консультантами Дмитра Рижманя («Аграрна партія України») призначено:

• Сергія Когута – посвідчення №89;

• Валентину Сандарчук – посвідчення №90;

• Людмилу Шмалюх (викладачка Брацлавського агроекономічного коледжу) – посвідчення №91.

Як відомо, помічники працюватимуть на громадських засадах, їх призначають за поданням депутатів.
9 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 506 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль