Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Ладижинським дітлахам подарували екскурсію до Вінниці

Ладижинським дітлахам подарували екскурсію до Вінниці

5 листопада цього року ладижинські дітлахи побували в обласному центрі на екскурсії. Поїздка відбувалася в рамках проведення міських заходів з нагоди Всесвітнього Дня дитини. Про це повідомляє міський відділ у справах сім’ї та молоді.

Екскурсія розпочалася у Вінницькому зоопарку, де юні ладижинці мали можливість наживо побачити різних екзотичних птахів, хижаків, ссавців, парнокопитних. Діти із цікавістю спостерігали за поведінкою тварин, особливостями їх зовнішнього вигляду. Деяких, навіть, можна було погладити та погодувати.

Цікава екскурсія в обласному краєзнавчому музеї познайомила дітей з історією рідної Вінниччини, цікавими фактами археологічних досліджень, історією українського козацтва та дала можливість помилуватися виробами народних майстрів.

Заключним етапом екскурсії став візит до сімейного парку активного дозвілля «Дитяча планета», де на площі 2 тис. квадратних метрів розміщені різноманітні ігрові зони: батути, скалодроми, лабіринти, атракціони, поролонові ями та велика кількість ігрових автоматів. Діти із завзяттям долали всі перешкоди та брали участь у цікавих розважальних естафетах.

Завдяки організаторам поїздки, а це громадська організація «Жінки-трудівниці «За майбутнє дітей України» ( голова Рубан Л.О.) та відділ у справах сім’ї та молоді (начальник Кравченко О.М.) 42 ладижинських дитини, а це діти-інваліди, діти з багатодітних сімей, діти учасників АТО, діти із сімей, які потребують соціальної підтримки та діти членів громадської організації, отримали незабутні враження від екскурсії до Вінниці. Вагому фінансову допомогу для організації поїздки надав народний депутат України Микола Кучер.

Діти та організатори заходу щиро вдячні Миколі Івановичу Кучеру за подароване свято.

6040_bilya_burih_vedmediv.jpg (86.36 Kb)23_bilya_pamyatnika_t_shevchenko.jpg (70.53 Kb)7117_pislya_rozvag_-_smachnii_obid.jpg (71.09 Kb)
13 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 819 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль