Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Ладижинський виконком затвердив перелік оплачуваних громадських робіт

Ладижинський виконком затвердив перелік оплачуваних громадських робіт

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1112_73531069.jpg

Виконавчий комітет Ладижинської міської ради затвердив перелік оплачуваних громадських робіт у 2016 році, які мають тимчасовий характер і для їх організації не можуть бути використані постійні робочі місця та вакансії. Відповідне рішення було ухвалене 28 грудня 2015 року під час засідання виконавчого комітету Ладижинської міської ради.

Фінансуватимуться громадські роботи за рахунок коштів міського бюджету та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, або ж фондів підприємств та організацій, для яких робота здійснюється.

Відтак, громадяни можуть долучатися до таких робіт


1.Благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, зон відпочинку і туризму, культових споруд.

2.Упорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни і утримання у належному стані кладовищ.

3. Роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери (навчальних закладів, спортивних закладів, закладів культури і охорони здоров’я). (До речі, пиломатеріали для будівництва: доска, брус та інші представлені на skvagena.com.ua )

4. Догляд та надання допомоги особам похилого віку та інвалідам, а також догляд за хворими у закладах охорони здоров’я та допоміжні роботи у дитячих будинках та домах для людей похилого віку.

5. Супровід інвалідів по зору.

6.Впорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних такими у встановленому порядку.

7.Роботи з благоустрою, озеленення, упорядкування та утримання в належному стані території дендрологічного парку.

8.Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією.

ПЕРЕЛІК

підприємств, установ та організацій, за участю яких планується організація громадських робіт:

1.КП «Дендрологічний парк «ЛАДИЖИНСЬКИЙ ГАЙ» – 40 тис. грн.

2.КП «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» - 30 тис. грн.

3.Управління праці та соціального захисту наслення – 30 тис.грн.
27 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 533 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль