Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Ладижинський виконком затвердив перелік оплачуваних громадських робіт

Ладижинський виконком затвердив перелік оплачуваних громадських робіт

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1112_73531069.jpg

Виконавчий комітет Ладижинської міської ради затвердив перелік оплачуваних громадських робіт у 2016 році, які мають тимчасовий характер і для їх організації не можуть бути використані постійні робочі місця та вакансії. Відповідне рішення було ухвалене 28 грудня 2015 року під час засідання виконавчого комітету Ладижинської міської ради.

Фінансуватимуться громадські роботи за рахунок коштів міського бюджету та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, або ж фондів підприємств та організацій, для яких робота здійснюється.

Відтак, громадяни можуть долучатися до таких робіт


1.Благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, зон відпочинку і туризму, культових споруд.

2.Упорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни і утримання у належному стані кладовищ.

3. Роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери (навчальних закладів, спортивних закладів, закладів культури і охорони здоров’я). (До речі, пиломатеріали для будівництва: доска, брус та інші представлені на skvagena.com.ua )

4. Догляд та надання допомоги особам похилого віку та інвалідам, а також догляд за хворими у закладах охорони здоров’я та допоміжні роботи у дитячих будинках та домах для людей похилого віку.

5. Супровід інвалідів по зору.

6.Впорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних такими у встановленому порядку.

7.Роботи з благоустрою, озеленення, упорядкування та утримання в належному стані території дендрологічного парку.

8.Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією.

ПЕРЕЛІК

підприємств, установ та організацій, за участю яких планується організація громадських робіт:

1.КП «Дендрологічний парк «ЛАДИЖИНСЬКИЙ ГАЙ» – 40 тис. грн.

2.КП «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» - 30 тис. грн.

3.Управління праці та соціального захисту наслення – 30 тис.грн.
27 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 541 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль