Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Ладижинський суд звільнив від відповідальності за куріння на балконі

Ладижинський суд звільнив від відповідальності за куріння на балконі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3074_474392.jpgЯкщо у когось були питання щодо законності куріння на балконах багатоповерхових житлових будинків, то тепер можна чітко дати однозначну відповідь, - курити на власних балконах цілком законно і відповідальності за це немає.

Такий висновок випливає з постанови Ладижинського міського суду, який нещодавно розглядав справу про адміністративне правопорушення та звільнив жителя міста від відповідальності закривши провадження у цій справі.

Як виявилось, на чоловіка було складено протокол за те, що він курив тютюнові вироби на балконі свого помешкання. Складений протокол було направлено для розгляду до Ладижинського міського суду.

В суді чоловік зазначив, що балкон не є забороненим місцем для куріння. Його позицію фактично підтвердив суд зіславшись на статтю ст. 13 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», в якій балкон не відноситься до місць, заборонних для куріння.
28 лютий 2019 | | Автор:Arhip | Переглядів: 6690 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль