Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинський Крокус - чемпіон Кубку області з велосипедного туризму

Ладижинський Крокус - чемпіон Кубку області з велосипедного туризму

Команда боролась за кубки з велосипедного і водного туризму, та за кубок зі спортивного орієнтування.
У кубку з велосипедного туризму на дистанціях "Комплексна (фігурне водіння велосипеда та тріал)" і "Раллі" здобули перемогу: Шатов Олександр, Заболотний Владислав (ІІ місце - "Велофігурка" і "Тріал"), Куцан Іван, Майданюк Владислав, Бевз Дар'я (ІІ місце - "Велофігурка" і "Тріал").
У кубку зі спортивного орієнтування на дистанції "Орієнтування за вибором" команда виборола І місце. Переможцями і призерами стали: Калевич Олександр (І місце), Бевз Дар'я (І місце), Шатов Олександр (ІІІ місце), Рибачок Андрій (ІІ місце), Шатова Ольга (8 місце), Шевчук Марія (4 місце), Майданюк Владислав (4 місце). У загальнокомандному заліку у кубку зі спортивного орієнтування команда посіла ІІ місце.
У кубку з водного туризму крокусівці, у складі: Ліщук Ярини, Рибачка Андрія, Калевича Олександра та Куцана Івана, вибороли ІІІ загальнокомандне місце.

У загальному заліку команда "Крокус" посіла почесне ІІІ місце.

12 червня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1252 Коментарів: 0