Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинський коваль виготовляє буржуйки для бійців АТО

Ладижинський коваль виготовляє буржуйки для бійців АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0268_pich.jpg
У той час як політики почали готуватися до виборів, люди самотужки забезпечують Збройні сили України.
Іде до зими. Жовтень приніс із собою нічні приморозки, а подекуди і холодні дощі. В такі дні особливо актуальною постає проблема обігріву наметів військовослужбовців та добровольців, що перебувають у зоні АТО.
Виручають в такій ситуації старі-добрі буржуйки, але на жаль наша промисловість їх не виробляє, або випускає занадто дорого. Тож, народні умільці пристосували для цього використані газові балони.
Відомий в нашому місті коваль Андрій Чепірдак виготовляє пічки – буржуйки зі старих газових балонів, повідомляє АМЕР.
Спершу він їх розкручує і наповнює водою і лише тоді починає розпилювати, аби не вибухнули. Пізніше приварює дверцята і димоходи. Біля такої буржуйки можна не лише зігрітися, але й на плоскій поверхні печі можна вільно поставити казан - приготувати їжу чи закип'ятити воду на чай та каву.
На цей час коваль вже виготовив 10 буржуйок, які будуть передані захисникам, що знаходяться на території бойових дій.
Андрій Чепірдак висловлює подяку директору ПП «Монтажвентиляція» Бойку Віталію Юхимовичу за надані вентиляційні труби, які дуже потрібні для виготовлення буржуйок.
АМЕР м. Ладижин просить всіх небайдужих підтримати ініціативу виготовлення буржуйок. Наразі ковалю для роботи потрібні арматура діаметром 14 міліметрів та труби діаметром 108 міліметрів, а також, якщо у вас є використані газові балони, ви можете допомогти бійцям, що захищають Україну, передавши балони для виготовлення пічок – буржуйок Андрію Чепірдаку до кузні за адресою: м. Ладижин, вул. К. Маркса, 53. Контактний телефон 097-70-63-227.
20 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 517 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль