Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинський коледж зайняв друге місце на всеураїнській радіотехнічній олімпіаді

Ладижинський коледж зайняв друге місце на всеураїнській радіотехнічній олімпіаді

6508_vseukrainska_radiotehnichna_olimpiada_12042017_1.jpeg (69.7 Kb)П'ятого та шостого квітня у Вінницькому національному технічному університеті майже 50 студентів різних технічних університетів країни змагалися у Всеукраїнській радіотехнічній Олімпіаді. Спочатку вони отримали перемоги у своїх навчальних закладах, і цим заслужили право приїхати на Всеукраїнський етап у Вінницю. Це були студенти із 15 університетів України, зокрема, з Києва, Чернігова, Запоріжжя, Черкас, Харкова.

Про це повідомляє Ладижинський аграрний коледж.

Вінницька політехніка уже вдев’яте приймає Олімпіаду радіотехніків, кожного разу дивуючи учасників несподіваними теоретичними та практичними завданнями, цікавими зустрічами та презентаціями, насиченою культурною програмою.

— За дев’ять років Олімпіада переросла зі звичайного заходу, де студенти виконували лише теоретичні завдання,
— каже один з організаторів Олімпіади Костянтин Коваль. — Тепер у нас є практичні завдання. Наприклад, студенти отримують стандартний набір техніки: плату, дроти, тощо, і мають з них реалізувати різні проекти. Цього року потрібно було виготовити вимірювальні прилади. А позаминулого року ми взагалі зареєструвати всеукраїнський рекорд. Виготовили більше 100 приладів з таких деталей, які мали б викинути на смітник. (До речі, на сайті Проверенный заработок в интернете пропонують заробіток в Інтернеті )

В рамках даного заходу була проведена дистанційна дослідницька олімпіада з радіотехніки (ДДОРТ-2017). До участі запрошувалися цьогорічні випускники професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Ладижинський коледж представляв студент другого курсу групи Е21 Погребняк Владислав під керівництвом викладача Величко Т.Г. Олімпіада складалася з двох секцій: теоретичної та експериментальної. Завдання кожної секції оцінювалися окремо. Так як, оголошено було, що буде враховуватись оригінальність вирішення поставлених задач, то було вирішено провести кожен практичний дослід різними методами: за допомогою аналогових приладів, в електронній програмі Electronics Workbench та на електронному конструкторі.5858_vseukrainska_radiotehnichna_olimpiada_12042017_1.jpg (63.18 Kb)6865_vseukrainska_radiotehnichna_olimpiada_12042017_2.jpg (62.96 Kb)
12 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1233 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль