Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинський коледж зайняв друге місце на всеураїнській радіотехнічній олімпіаді

Ладижинський коледж зайняв друге місце на всеураїнській радіотехнічній олімпіаді

6508_vseukrainska_radiotehnichna_olimpiada_12042017_1.jpeg (69.7 Kb)П'ятого та шостого квітня у Вінницькому національному технічному університеті майже 50 студентів різних технічних університетів країни змагалися у Всеукраїнській радіотехнічній Олімпіаді. Спочатку вони отримали перемоги у своїх навчальних закладах, і цим заслужили право приїхати на Всеукраїнський етап у Вінницю. Це були студенти із 15 університетів України, зокрема, з Києва, Чернігова, Запоріжжя, Черкас, Харкова.

Про це повідомляє Ладижинський аграрний коледж.

Вінницька політехніка уже вдев’яте приймає Олімпіаду радіотехніків, кожного разу дивуючи учасників несподіваними теоретичними та практичними завданнями, цікавими зустрічами та презентаціями, насиченою культурною програмою.

— За дев’ять років Олімпіада переросла зі звичайного заходу, де студенти виконували лише теоретичні завдання,
— каже один з організаторів Олімпіади Костянтин Коваль. — Тепер у нас є практичні завдання. Наприклад, студенти отримують стандартний набір техніки: плату, дроти, тощо, і мають з них реалізувати різні проекти. Цього року потрібно було виготовити вимірювальні прилади. А позаминулого року ми взагалі зареєструвати всеукраїнський рекорд. Виготовили більше 100 приладів з таких деталей, які мали б викинути на смітник. (До речі, на сайті Проверенный заработок в интернете пропонують заробіток в Інтернеті )

В рамках даного заходу була проведена дистанційна дослідницька олімпіада з радіотехніки (ДДОРТ-2017). До участі запрошувалися цьогорічні випускники професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Ладижинський коледж представляв студент другого курсу групи Е21 Погребняк Владислав під керівництвом викладача Величко Т.Г. Олімпіада складалася з двох секцій: теоретичної та експериментальної. Завдання кожної секції оцінювалися окремо. Так як, оголошено було, що буде враховуватись оригінальність вирішення поставлених задач, то було вирішено провести кожен практичний дослід різними методами: за допомогою аналогових приладів, в електронній програмі Electronics Workbench та на електронному конструкторі.5858_vseukrainska_radiotehnichna_olimpiada_12042017_1.jpg (63.18 Kb)6865_vseukrainska_radiotehnichna_olimpiada_12042017_2.jpg (62.96 Kb)
12 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1295 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль