Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинський коледж чекає на студентів

Ладижинський коледж чекає на студентів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9162_kol2.jpg

25 січня 2014 року в Ладижинському коледжі Вінницького НАУ відбувся День відкритих дверей. Цьому передувала значна профорієнтаційна робота: виїзди викладачів до шкіл районів Вінницької області, відвідування шкіл студентами коледжу, оголошення в місцевій газеті, радіо, сайті коледжу.
До коледжу звідусіль з’їжджалися дев’ятикласники та одинадцятикласники з батьками. Гості зайняли місця в актовій залі. На екрані демонстрували фрагменти з історії та нинішнього життя навчального закладу. Захід відкрив директор коледжу Кифоренко О.Б. Він виступив перед абітурієтами з інформацією про історію колежу, охарактеризував матеріально-технічну базу навчального закладу, організацію дозвілля, особливості навчання, проходження практики та працевлаштування. Присутні були ознайомлені з правилами прийому до Ладижинського коледжу ВНАУ.
Найбільше зацікавила докладна інформація про напрямки навчання. Коледж готує високо кваліфікаційних техніків-механіків, техніків-електриків, бухгалтерів. Під час навчання студенти також здобувають робітничі професії слюсаря, тракториста-машиніста, водія категорії "В","С", електромонтера, оператора комп’ютерного набору. Про все це цікаво розповів заступник директора з навчальної роботи О.В.Огороднік. Закінчилась зустріч святковим концертом.
Після концерту всі бажаючі учні мали змогу перевірити свої знання, прийнявши участь в олімпіаді з математики та української мови. Також учасники зустрічі ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, їдальнею, бібліотекою, гуртожитками. Цю роботу провели керівники підрозділів: Сандуляк А.М., Обідник В.В., Капелюшна І.М..
2 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 576 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль