Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинський коледж чекає на студентів

Ладижинський коледж чекає на студентів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9162_kol2.jpg

25 січня 2014 року в Ладижинському коледжі Вінницького НАУ відбувся День відкритих дверей. Цьому передувала значна профорієнтаційна робота: виїзди викладачів до шкіл районів Вінницької області, відвідування шкіл студентами коледжу, оголошення в місцевій газеті, радіо, сайті коледжу.
До коледжу звідусіль з’їжджалися дев’ятикласники та одинадцятикласники з батьками. Гості зайняли місця в актовій залі. На екрані демонстрували фрагменти з історії та нинішнього життя навчального закладу. Захід відкрив директор коледжу Кифоренко О.Б. Він виступив перед абітурієтами з інформацією про історію колежу, охарактеризував матеріально-технічну базу навчального закладу, організацію дозвілля, особливості навчання, проходження практики та працевлаштування. Присутні були ознайомлені з правилами прийому до Ладижинського коледжу ВНАУ.
Найбільше зацікавила докладна інформація про напрямки навчання. Коледж готує високо кваліфікаційних техніків-механіків, техніків-електриків, бухгалтерів. Під час навчання студенти також здобувають робітничі професії слюсаря, тракториста-машиніста, водія категорії "В","С", електромонтера, оператора комп’ютерного набору. Про все це цікаво розповів заступник директора з навчальної роботи О.В.Огороднік. Закінчилась зустріч святковим концертом.
Після концерту всі бажаючі учні мали змогу перевірити свої знання, прийнявши участь в олімпіаді з математики та української мови. Також учасники зустрічі ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, їдальнею, бібліотекою, гуртожитками. Цю роботу провели керівники підрозділів: Сандуляк А.М., Обідник В.В., Капелюшна І.М..
2 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 593 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль