Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство «Ладижинський гай» обкрадають!

«Ладижинський гай» обкрадають!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7561_krad.jpg

Майбутню окрасу Ладижина – дендропарк «Ладижинський гай», будівництво якого йде швидкими темпами, обкрадають не чисті на руку містяни, пише «Нове місто».
З території дендропарку за ці вихідні зникли до два десятки тротуарних плиток, якими викладають центральну алейку, та декоративна ялинка «Коніка» вартістю 680 грн.
Поки злодії вночі полюють у дендропарку на плитку, ялинки та квіти, робітники працюють у поті чола.
Уже закінчено упорядкування двох центральних алей майбутнього дендропарку. Наразі будівельники облаштовують доріжку, яка виходить до вул. Будівельників, а також прокладають систему поливу та розводять кабелі освітлення та живлення атракціонів.

Нагадаємо, внаслідок пошкоджених кабелів, центр міста Ладижина майже на добу залишився без світла.
27 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 550 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль