Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Ладижинський аграрний коледж робить реальні та ефективні кроки на шляху до енергозбереження

Ладижинський аграрний коледж робить реальні та ефективні кроки на шляху до енергозбереження

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9308_teh_1.jpg

Із зростанням тарифів на опалення, а також дефіциту газу, вугілля, мазуту та електроенергії, все більше українців схиляються до необхідності утеплення свого житла.

На жаль, сьогодні багато будівель мають досить погані теплофізичні показники. Втрати теплоти подекуди сягають 30-45% від отриманої теплової енергії. Зокрема, виключенням не є і наш Ладижинський коледж ВНАУ. Тому студенти вирішили не сидіти склавши руки, а натомість змінювати ситуацію на краще.

Почали з використання тепловізора. Тепловізор – це електронний прилад, призначений для візуалізації температурних полів та вимірювання температури. Вони виявляють випромінювання в інфрачервоному діапазоні електромагнітного спектру і на основі цього створюють зображення (термограму). Тому студентами гуртка по Енергозбереженню була проведена робота з енергоаудиту головного корпусу та гуртожитку. За результатами термограми стало зрозуміло, де найбільше втрачається теплота.

Першим кроком до виправлення ситуації стала заміна дерев’янних вікон на пластикові та екранування радіаторів опалення, що дозволило значно зменшити тепловтрати.

Зробивши реальні та ефективні кроки на шляху до енергозбереження, студенти Ладижинського аграрного коледжу пропонують продовжити цю добру ініціативу іншим студентам та викладачам.

4051_teh_2.jpg (261.58 Kb)93_teh_3.jpg (299.87 Kb)
9 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 466 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль