Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Ладижинський аграрний коледж робить реальні та ефективні кроки на шляху до енергозбереження

Ладижинський аграрний коледж робить реальні та ефективні кроки на шляху до енергозбереження

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9308_teh_1.jpg

Із зростанням тарифів на опалення, а також дефіциту газу, вугілля, мазуту та електроенергії, все більше українців схиляються до необхідності утеплення свого житла.

На жаль, сьогодні багато будівель мають досить погані теплофізичні показники. Втрати теплоти подекуди сягають 30-45% від отриманої теплової енергії. Зокрема, виключенням не є і наш Ладижинський коледж ВНАУ. Тому студенти вирішили не сидіти склавши руки, а натомість змінювати ситуацію на краще.

Почали з використання тепловізора. Тепловізор – це електронний прилад, призначений для візуалізації температурних полів та вимірювання температури. Вони виявляють випромінювання в інфрачервоному діапазоні електромагнітного спектру і на основі цього створюють зображення (термограму). Тому студентами гуртка по Енергозбереженню була проведена робота з енергоаудиту головного корпусу та гуртожитку. За результатами термограми стало зрозуміло, де найбільше втрачається теплота.

Першим кроком до виправлення ситуації стала заміна дерев’янних вікон на пластикові та екранування радіаторів опалення, що дозволило значно зменшити тепловтрати.

Зробивши реальні та ефективні кроки на шляху до енергозбереження, студенти Ладижинського аграрного коледжу пропонують продовжити цю добру ініціативу іншим студентам та викладачам.

4051_teh_2.jpg (261.58 Kb)93_teh_3.jpg (299.87 Kb)
9 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 474 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль