Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Ладижинських АТОшників вчили адаптуватися до мирного життя

Ладижинських АТОшників вчили адаптуватися до мирного життя

28 липня в приміщенні Ладижинського центру зайнятості відбулась тематична зустріч «Психологічні та соціальні аспекти адаптації в умовах мирного життя» для учасників АТО та членів їх сімей.

Набутий досвід, добрий він чи поганий, нікуди не дінеш, він залишиться з нами на усе життя. Іноді він допомагає, а іноді, лягає важким тягарем на плечі.

А що робити, якщо цей досвід отриманий у зоні бойових дій? Як забути товаришів, що загинули у тебе на очах? І чи варто про це забувати?

Нелегкі випробування випали на долю учасників АТО. Але, кожен з них, повертаючись додому проходить ще одне, не менш складне випробування – адаптацію до мирного повсякденного життя.

Тож, що робити з негативними спогадами, як використовувати пережите під час бойових дій так, щоб не руйнувати подальше життя ні собі, ні близьким – про це та багато іншого говорили на тематичній зустрічі «Психологічні та соціальні аспекти адаптації в умовах мирного життя», яка відбулася 28 липня на базі міського центру зайнятості.

На зустріч, організовану міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, були запрошені ладижинські АТОшники та члени їх родин.

Директорка Ладижинського міського центру зайнятості Марія Віталіївна Колотило розповіла присутнім про особливості працевалштування та перекваліфікації демобілізованих вояків, а також про існуючі пільги для них.

Потому слово взяла психологиня Людмила Іванівна Євсеєва, яка вже має безпосередній, успішний досвід роботи з учасниками АТО.

Бесіда – подекуди тепла та стримана, а подекуди бурхлива та емоційна тривала понад три години. За цей час, кожен мав змогу отримати відповіді на хвилюючі запитання та поділитися своїми спогадами та думками.

Підводячи підсумки, Людмила Євсеєва наголосила, на тому, що життя людини має великий сенс, і ніхто, крім самої людини, не пройде рятівний шлях за неї.

Олена Червончук6637_img_4701.jpg (39.32 Kb)8853_img_4704.jpg (45.59 Kb)
29 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 452 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль