Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Ладижинських АТОшників вчили адаптуватися до мирного життя

Ладижинських АТОшників вчили адаптуватися до мирного життя

28 липня в приміщенні Ладижинського центру зайнятості відбулась тематична зустріч «Психологічні та соціальні аспекти адаптації в умовах мирного життя» для учасників АТО та членів їх сімей.

Набутий досвід, добрий він чи поганий, нікуди не дінеш, він залишиться з нами на усе життя. Іноді він допомагає, а іноді, лягає важким тягарем на плечі.

А що робити, якщо цей досвід отриманий у зоні бойових дій? Як забути товаришів, що загинули у тебе на очах? І чи варто про це забувати?

Нелегкі випробування випали на долю учасників АТО. Але, кожен з них, повертаючись додому проходить ще одне, не менш складне випробування – адаптацію до мирного повсякденного життя.

Тож, що робити з негативними спогадами, як використовувати пережите під час бойових дій так, щоб не руйнувати подальше життя ні собі, ні близьким – про це та багато іншого говорили на тематичній зустрічі «Психологічні та соціальні аспекти адаптації в умовах мирного життя», яка відбулася 28 липня на базі міського центру зайнятості.

На зустріч, організовану міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, були запрошені ладижинські АТОшники та члени їх родин.

Директорка Ладижинського міського центру зайнятості Марія Віталіївна Колотило розповіла присутнім про особливості працевалштування та перекваліфікації демобілізованих вояків, а також про існуючі пільги для них.

Потому слово взяла психологиня Людмила Іванівна Євсеєва, яка вже має безпосередній, успішний досвід роботи з учасниками АТО.

Бесіда – подекуди тепла та стримана, а подекуди бурхлива та емоційна тривала понад три години. За цей час, кожен мав змогу отримати відповіді на хвилюючі запитання та поділитися своїми спогадами та думками.

Підводячи підсумки, Людмила Євсеєва наголосила, на тому, що життя людини має великий сенс, і ніхто, крім самої людини, не пройде рятівний шлях за неї.

Олена Червончук6637_img_4701.jpg (39.32 Kb)8853_img_4704.jpg (45.59 Kb)
29 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 368 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль