Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Ладижинські волонтери отримали відзнаки Вінницької єпархії УПЦ

Ладижинські волонтери отримали відзнаки Вінницької єпархії УПЦ

16 листопада в Хрестовоздвиженському храмі міста Вінниці Митрополит Вінницький і Барський Симеон вручив грамоти та почесні відзнаки Вінницької єпархії УПЦ вінничанам, які займаються волонтерською діяльністю і допомагають пораненим учасникам АТО. Отримали відзнаки і жителі міста Ладижина.


В понеділок, 16 листопада в Хрестовоздвиженському храмі міста Вінниці Митрополит Вінницький і Барський Симеон вручив грамоти та почесні відзнаки Вінницької єпархії УПЦ вінничанам, які займаються волонтерською діяльністю і допомагають пораненим учасникам АТО, пише Ладижинська міська рада.

Почесні нагороди отримали студенти Вінницького медичного університету, які постійно допомагають воякам, лікування яких проходить у Вінницькому шпиталі. Також нагороди отримали приватні підприємці та небайдужі люди, які не можуть залишатися осторонь людських проблем. А голова волонтерів Вінницького клінічного шпиталю Олена Верлан-Кульшенко нагороджена медаллю святого рівноапостольного князя Володимира.

Отримали відзнаки і жителі нашого міста - голова громадської організації «Жінки-трудівниці «За майбутнє дітей України» Лілія Рубан та начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Олена Кравченко.

По закінченню свого виступу Владика висловив сподівання, що дух милосердя, любові і бажання допомагати ближньому не згасне в Україні ніколи.

0412_vh1.jpg (183.89 Kb)7514_vh2.jpg (207.33 Kb)
18 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 547 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль