Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Спорт ЛАДИЖИНСЬКІ ВЕЛОСИПЕДИСТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВЕСНЯНОМУ ВЕЛОПРОБІЗІ НАВКОЛО ВІННИЦІ

ЛАДИЖИНСЬКІ ВЕЛОСИПЕДИСТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВЕСНЯНОМУ ВЕЛОПРОБІЗІ НАВКОЛО ВІННИЦІ

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5984_thumb_image.jpg

У Вінниці відбувся традиційний весняний велопробіг «50 кілометрів навколо Вінниці». Участь у ньому взяли понад 150 велосипедистів із Вінниці, Тульчинського, Літинського та Вінницького районів, а також міста Ладижина, пише Вінниця ОК.

Стартували любителі велосипедного руху на Хмельницькому шосе навпроти пам’ятника "Літак". Фінішували в парку Дружби народів.

Усіх учасників нагородили іменними грамотами від управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласного центру ФЗН "Спорт для всіх".

Такі велопробіги у Вінниці проходять із 2008 року.

23 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 397 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль