Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинські студенти взял участь у Дні відкритих дверей У Вінницькому аграрному університеті

Ладижинські студенти взял участь у Дні відкритих дверей У Вінницькому аграрному університеті

6414_den_vidkritih_dverei_u_vnau_21032017.jpg (68.94 Kb)17 березня у Вінницькому національному аграрному університеті проходив день відкритих дверей, на який були запрошені всі бажаючі, ті хто хотів відчути атмосферу, яка панує в університеті, ті хто хотів побачити храм знань на власні очі . Студенти Ладижинського коледжу – випускники відділень бухгалтерського обліку та механізації сільського господарства також відвідали це свято.

Про це повідомляє сайт Ладижинського аграрного коледжу.

Кожен з присутніх мав змогу відвідати екскурсію, в межах якої гостям були представлені навчальні корпуси, аудиторії, спортивний зал, їдальня, лекційні зали, сучасна бібліотека, кабінет студентського парламенту та гуртожитки.

Випускники Ладижинського коледжу зустрічали наших студентів вже у Вінницькому національному аграрному університеті, вони були привітними, розповідали свої враження про навчання в університеті і закликали вступати до ВНАУ, тому що там легко навчатись і разом з тим, можна розвивати свої таланти та навчатись чомусь новому, познайомитись з чудовими людьми та знайти нових друзів.

Студенти отримали позитивні враження, побачили знайомі обличчя, отримали всю необхідну інформацію про вступ до ВНАУ та залишили стіни університету з усмішкою, задоволенням від загальної атмосфери, яка панує у навчальному закладі.
28 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1010 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль