Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинські студенти взял участь у Дні відкритих дверей У Вінницькому аграрному університеті

Ладижинські студенти взял участь у Дні відкритих дверей У Вінницькому аграрному університеті

6414_den_vidkritih_dverei_u_vnau_21032017.jpg (68.94 Kb)17 березня у Вінницькому національному аграрному університеті проходив день відкритих дверей, на який були запрошені всі бажаючі, ті хто хотів відчути атмосферу, яка панує в університеті, ті хто хотів побачити храм знань на власні очі . Студенти Ладижинського коледжу – випускники відділень бухгалтерського обліку та механізації сільського господарства також відвідали це свято.

Про це повідомляє сайт Ладижинського аграрного коледжу.

Кожен з присутніх мав змогу відвідати екскурсію, в межах якої гостям були представлені навчальні корпуси, аудиторії, спортивний зал, їдальня, лекційні зали, сучасна бібліотека, кабінет студентського парламенту та гуртожитки.

Випускники Ладижинського коледжу зустрічали наших студентів вже у Вінницькому національному аграрному університеті, вони були привітними, розповідали свої враження про навчання в університеті і закликали вступати до ВНАУ, тому що там легко навчатись і разом з тим, можна розвивати свої таланти та навчатись чомусь новому, познайомитись з чудовими людьми та знайти нових друзів.

Студенти отримали позитивні враження, побачили знайомі обличчя, отримали всю необхідну інформацію про вступ до ВНАУ та залишили стіни університету з усмішкою, задоволенням від загальної атмосфери, яка панує у навчальному закладі.
28 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1023 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль