Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинські студенти взял участь у Дні відкритих дверей У Вінницькому аграрному університеті

Ладижинські студенти взял участь у Дні відкритих дверей У Вінницькому аграрному університеті

6414_den_vidkritih_dverei_u_vnau_21032017.jpg (68.94 Kb)17 березня у Вінницькому національному аграрному університеті проходив день відкритих дверей, на який були запрошені всі бажаючі, ті хто хотів відчути атмосферу, яка панує в університеті, ті хто хотів побачити храм знань на власні очі . Студенти Ладижинського коледжу – випускники відділень бухгалтерського обліку та механізації сільського господарства також відвідали це свято.

Про це повідомляє сайт Ладижинського аграрного коледжу.

Кожен з присутніх мав змогу відвідати екскурсію, в межах якої гостям були представлені навчальні корпуси, аудиторії, спортивний зал, їдальня, лекційні зали, сучасна бібліотека, кабінет студентського парламенту та гуртожитки.

Випускники Ладижинського коледжу зустрічали наших студентів вже у Вінницькому національному аграрному університеті, вони були привітними, розповідали свої враження про навчання в університеті і закликали вступати до ВНАУ, тому що там легко навчатись і разом з тим, можна розвивати свої таланти та навчатись чомусь новому, познайомитись з чудовими людьми та знайти нових друзів.

Студенти отримали позитивні враження, побачили знайомі обличчя, отримали всю необхідну інформацію про вступ до ВНАУ та залишили стіни університету з усмішкою, задоволенням від загальної атмосфери, яка панує у навчальному закладі.
28 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 829 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль