Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Влада Ладижинські школярі проводитимуть уроки фізкультури у басейні

Ладижинські школярі проводитимуть уроки фізкультури у басейні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4361_9899_img_0350.jpg

Утримання басейну в Ладижині не лише не приносило його власнику прибутку, а й навіть не окуповувалося. Тож, аби допомогти утримувати басейн, міський голова Валерій Коломейцев виступив з ініціативою проводити там уроки плавання для школярів місцевих шкіл за кошти міського бюджету.Урочисте відкриття басейну у місті Ладижині відбулось у липні 2014 року. Сучасна купальня стала однією з «родзинок» міста. Втім, незважаючи на популярність, утримання басейну не лише не приносило прибутку, а й навіть не окуповувалося, пише «Нове місто».

Тож, аби хоч якось допомогти утримувати басейн, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев виступив з ініціативою проводити там уроки плавання для школярів місцевих шкіл. Оплачуватимуться такі уроки за рахунок міського бюджету. Наразі вже складений графік із урахуванням кількості дітей.

Відвідувати басейн можуть учні з 5 по 11 клас за згоди батьків. Під час занять учні знаходяться під наглядом працівників басейну та медсестри, а також учителя фізкультури.

За словами головного освітянина Ладижина Юрія Журби, протягом двох тижнів водні процедури пройшли уже 500 дітей. Відвідувати басейн за кошти з міського бюджету учні зможуть до 24 грудня. Потім вони підуть на канікули, а відділ освіти проаналізує доцільність таких уроків. Якщо їх визнають корисними, то така практика продовжиться і у наступному навчальному семестрі. Звичайно, за наявності відповідних коштів.
3 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 596 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль