Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Влада Ладижинські школярі проводитимуть уроки фізкультури у басейні

Ладижинські школярі проводитимуть уроки фізкультури у басейні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4361_9899_img_0350.jpg

Утримання басейну в Ладижині не лише не приносило його власнику прибутку, а й навіть не окуповувалося. Тож, аби допомогти утримувати басейн, міський голова Валерій Коломейцев виступив з ініціативою проводити там уроки плавання для школярів місцевих шкіл за кошти міського бюджету.Урочисте відкриття басейну у місті Ладижині відбулось у липні 2014 року. Сучасна купальня стала однією з «родзинок» міста. Втім, незважаючи на популярність, утримання басейну не лише не приносило прибутку, а й навіть не окуповувалося, пише «Нове місто».

Тож, аби хоч якось допомогти утримувати басейн, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев виступив з ініціативою проводити там уроки плавання для школярів місцевих шкіл. Оплачуватимуться такі уроки за рахунок міського бюджету. Наразі вже складений графік із урахуванням кількості дітей.

Відвідувати басейн можуть учні з 5 по 11 клас за згоди батьків. Під час занять учні знаходяться під наглядом працівників басейну та медсестри, а також учителя фізкультури.

За словами головного освітянина Ладижина Юрія Журби, протягом двох тижнів водні процедури пройшли уже 500 дітей. Відвідувати басейн за кошти з міського бюджету учні зможуть до 24 грудня. Потім вони підуть на канікули, а відділ освіти проаналізує доцільність таких уроків. Якщо їх визнають корисними, то така практика продовжиться і у наступному навчальному семестрі. Звичайно, за наявності відповідних коштів.
3 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 581 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль