Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Влада Ладижинські школярі проводитимуть уроки фізкультури у басейні

Ладижинські школярі проводитимуть уроки фізкультури у басейні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4361_9899_img_0350.jpg

Утримання басейну в Ладижині не лише не приносило його власнику прибутку, а й навіть не окуповувалося. Тож, аби допомогти утримувати басейн, міський голова Валерій Коломейцев виступив з ініціативою проводити там уроки плавання для школярів місцевих шкіл за кошти міського бюджету.Урочисте відкриття басейну у місті Ладижині відбулось у липні 2014 року. Сучасна купальня стала однією з «родзинок» міста. Втім, незважаючи на популярність, утримання басейну не лише не приносило прибутку, а й навіть не окуповувалося, пише «Нове місто».

Тож, аби хоч якось допомогти утримувати басейн, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев виступив з ініціативою проводити там уроки плавання для школярів місцевих шкіл. Оплачуватимуться такі уроки за рахунок міського бюджету. Наразі вже складений графік із урахуванням кількості дітей.

Відвідувати басейн можуть учні з 5 по 11 клас за згоди батьків. Під час занять учні знаходяться під наглядом працівників басейну та медсестри, а також учителя фізкультури.

За словами головного освітянина Ладижина Юрія Журби, протягом двох тижнів водні процедури пройшли уже 500 дітей. Відвідувати басейн за кошти з міського бюджету учні зможуть до 24 грудня. Потім вони підуть на канікули, а відділ освіти проаналізує доцільність таких уроків. Якщо їх визнають корисними, то така практика продовжиться і у наступному навчальному семестрі. Звичайно, за наявності відповідних коштів.
3 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 527 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль