Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинські школярі на зимових канікулах відпочиватимуть три тижні

Ладижинські школярі на зимових канікулах відпочиватимуть три тижні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1259_kanik.jpg

Зимові канікули для учнів ладижинських шкіл триватимуть три тижні – з 27 грудня 2014 року до 18 січня 2015 року включно, пише комунальне видання «Нове місто».

Додатковий тиждень надолужать ущільненням матеріалу та відпрацюванням по двох суботах – 31 січня та 14 лютого за розкладом четверга та п’ятниці відповідно.

Таке рішення було прийняте у зв’язку з введенням по всій Україні режиму економії теплової енергії.
Звичайно, ситуація у Ладижині відрізняється від загальноукраїнської, адже у нас проблем з постачанням тепла поки що немає. Однак, щоб не вибиватися із загально-освітянського графіка у місті також було вирішено подовжити канікули.
22 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 305 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль