Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Афиша Ладижинські рятувальники запрошують у гості

Ладижинські рятувальники запрошують у гості

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2722_bez_nazvaniya.jpg

13 вересня, о 14.00, у ДПРЧ-30 відбудуться святкові заходи, приурочені до Дня рятівника.

Розпочнеться дійство виставкою пожежно-рятувальної техніки. Кожен, хто відвідає виставку, зможе осягнути потужність спецтехніки та на власні очі побачити, з чим працюють фахівці рятувальної справи. Також усі бажаючі зможуть відчути себе рятівником, примірявши бойовий одяг.

Окрема програма передбачена для хлопчиків та дівчаток – для них відбудуться агітаційно-пропагандистські заходи, а також виставка дитячих малюнків на тему: «Рятувальник – професія героїчна».
8 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 825 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль