Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Афиша Ладижинські рятувальники запрошують у гості

Ладижинські рятувальники запрошують у гості

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2722_bez_nazvaniya.jpg

13 вересня, о 14.00, у ДПРЧ-30 відбудуться святкові заходи, приурочені до Дня рятівника.

Розпочнеться дійство виставкою пожежно-рятувальної техніки. Кожен, хто відвідає виставку, зможе осягнути потужність спецтехніки та на власні очі побачити, з чим працюють фахівці рятувальної справи. Також усі бажаючі зможуть відчути себе рятівником, примірявши бойовий одяг.

Окрема програма передбачена для хлопчиків та дівчаток – для них відбудуться агітаційно-пропагандистські заходи, а також виставка дитячих малюнків на тему: «Рятувальник – професія героїчна».
8 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 795 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль