Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Ладижинські податківці запросили студентів аграрного коледжу на «День відкритих дверей»

Ладижинські податківці запросили студентів аграрного коледжу на «День відкритих дверей»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8339_odpi.jpg

Студенти Ладижинського аграрного коледжу завітали до Бершадської ОПДІ

Днями, до ладижинських податківців завітали студенти аграрного коледжу.Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Молодь – це майбутні платники податків, тому від того чи донесли до них податкову культуру сьогодні залежить сумлінність сплати податків в майбутньому. Саме тому, працівники податкової вирішили розповісти студентам про свою професію та поділилися досвідом роботи. Студентам розповіли як працює Ладижинське відділення Бершадської ОДПІ та які адміністративні послуги можна отримати в ньому.

Майбутні платники податків мали можливість безпосередньо побачити роботу працівників інспекції з платниками податків та ознайомитися із зразками податкових документів. Цікавим для студентів стало питання електронного адміністрування ПДВ. Вони дізнались про запровадження нових спеціальних ПДВ-рахунків та про новий порядок реєстрації податкових накладних в ЄРПН.

Лекція проходила жваво, адже слухачі задавали багато запитань та з цікавістю слухали відповіді на них.
На завершення податківці побажали гостям успішного навчання, адже знання, які вони здобудуть у коледжі, допоможуть стати їм хорошими спеціалістами та сумлінними платниками податків в майбутньому.
17 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 433 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль