Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Ладижинські податківці запросили студентів аграрного коледжу на «День відкритих дверей»

Ладижинські податківці запросили студентів аграрного коледжу на «День відкритих дверей»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8339_odpi.jpg

Студенти Ладижинського аграрного коледжу завітали до Бершадської ОПДІ

Днями, до ладижинських податківців завітали студенти аграрного коледжу.Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Молодь – це майбутні платники податків, тому від того чи донесли до них податкову культуру сьогодні залежить сумлінність сплати податків в майбутньому. Саме тому, працівники податкової вирішили розповісти студентам про свою професію та поділилися досвідом роботи. Студентам розповіли як працює Ладижинське відділення Бершадської ОДПІ та які адміністративні послуги можна отримати в ньому.

Майбутні платники податків мали можливість безпосередньо побачити роботу працівників інспекції з платниками податків та ознайомитися із зразками податкових документів. Цікавим для студентів стало питання електронного адміністрування ПДВ. Вони дізнались про запровадження нових спеціальних ПДВ-рахунків та про новий порядок реєстрації податкових накладних в ЄРПН.

Лекція проходила жваво, адже слухачі задавали багато запитань та з цікавістю слухали відповіді на них.
На завершення податківці побажали гостям успішного навчання, адже знання, які вони здобудуть у коледжі, допоможуть стати їм хорошими спеціалістами та сумлінними платниками податків в майбутньому.
17 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 364 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль