Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура ЛАДИЖИНСЬКІ КАЗНАЧЕЇ ПРИЄДНАЛИСЬ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ

ЛАДИЖИНСЬКІ КАЗНАЧЕЇ ПРИЄДНАЛИСЬ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7740_ewr435.jpg

Свято вишиванки не залишилося поза увагою працівників УДКСУ у місті Ладижині Вінницької області.

Працівники управління Державної казначейської служби України у м.Ладижині у рамках святкування Дня вишиванки, 19 травня 2016 року, одягнули на роботу свій «генетичний код» - вишиванку. Крім того, звернулися з проханням до своїх клієнтів (розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів) долучитись до святкувань.

Ми об’єдналися в один загальний ланцюг. У такий спосіб ми спільно намагаємося зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та показати свою єдність і солідарність з українським народом, - говорить начальник управління Олена Коваль.

Це свято, переконана пані Олена, єднає українців незалежно від їхньої статі, соціального статусу, віросповідань чи політичних поглядів.

Цього року свято набуває особливого значення, адже має на меті показати, що українці єдині. З нагоди цього свята відбулася акція «Групове фото у вишиванках КАЗНАЧЕЇВ та їх КЛІЄНТІВ».
23 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 467 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль