Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура ЛАДИЖИНСЬКІ КАЗНАЧЕЇ ПРИЄДНАЛИСЬ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ

ЛАДИЖИНСЬКІ КАЗНАЧЕЇ ПРИЄДНАЛИСЬ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7740_ewr435.jpg

Свято вишиванки не залишилося поза увагою працівників УДКСУ у місті Ладижині Вінницької області.

Працівники управління Державної казначейської служби України у м.Ладижині у рамках святкування Дня вишиванки, 19 травня 2016 року, одягнули на роботу свій «генетичний код» - вишиванку. Крім того, звернулися з проханням до своїх клієнтів (розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів) долучитись до святкувань.

Ми об’єдналися в один загальний ланцюг. У такий спосіб ми спільно намагаємося зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та показати свою єдність і солідарність з українським народом, - говорить начальник управління Олена Коваль.

Це свято, переконана пані Олена, єднає українців незалежно від їхньої статі, соціального статусу, віросповідань чи політичних поглядів.

Цього року свято набуває особливого значення, адже має на меті показати, що українці єдині. З нагоди цього свята відбулася акція «Групове фото у вишиванках КАЗНАЧЕЇВ та їх КЛІЄНТІВ».
23 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 391 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль