Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура ЛАДИЖИНСЬКІ КАЗНАЧЕЇ ПРИЄДНАЛИСЬ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ

ЛАДИЖИНСЬКІ КАЗНАЧЕЇ ПРИЄДНАЛИСЬ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7740_ewr435.jpg

Свято вишиванки не залишилося поза увагою працівників УДКСУ у місті Ладижині Вінницької області.

Працівники управління Державної казначейської служби України у м.Ладижині у рамках святкування Дня вишиванки, 19 травня 2016 року, одягнули на роботу свій «генетичний код» - вишиванку. Крім того, звернулися з проханням до своїх клієнтів (розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів) долучитись до святкувань.

Ми об’єдналися в один загальний ланцюг. У такий спосіб ми спільно намагаємося зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та показати свою єдність і солідарність з українським народом, - говорить начальник управління Олена Коваль.

Це свято, переконана пані Олена, єднає українців незалежно від їхньої статі, соціального статусу, віросповідань чи політичних поглядів.

Цього року свято набуває особливого значення, адже має на меті показати, що українці єдині. З нагоди цього свята відбулася акція «Групове фото у вишиванках КАЗНАЧЕЇВ та їх КЛІЄНТІВ».
23 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 456 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль