Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинські казначеї навчають студентів аграрного коледжу

Ладижинські казначеї навчають студентів аграрного коледжу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1172_dsc09382.jpg

Ладижинські казначеї навчають студентів 3-го курсу відділення бухгалтерського обліку Ладижинського аграрного коледжу.

Кращі студенти Сімоненко Т., Левицька О., Войтенко О., Матієнко О., Морозова Г. Колісник Т. розпочали проходити практику в УДКСУ у м. Ладижині Вінницької області з 6 червня.

Проходження практики студентами саме цього коледжу стало традиційним і проводяться щорічно, оскільки студенти згаданого навчального закладу можуть бути в майбутньому працівниками управління. Так, серед шести працюючих працівників управління, чотири – колишні студенти саме Ладижинського коледжу ВНАУ (в.о. начальника відділу – головного бухгалтера Оксана Загребельна, головний спеціаліст Катерина Хантя, головний казначей Ганна Гаврилюк, головний спеціаліст Інна Добрянська).

Під час практики студенти дізнаються детальну інформацію про важливість застосування в Україні саме казначейської форми обслуговування бюджетів.

Майбутні бухгалтери активно цікавляться роботою управління. Вони задають ряд питань та отримуюь вичерпні відповіді на них. В більшості випадків питання стосуються казначейського обслуговування бюджетів за доходами та видатками, нарахування заробітної плати, роботи в ПЗ « Парус - Бюджет версія 8.5.6», запровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів.

Набутий досвід, робота з клієнтами — це добра можливість для студентів реалізуватися у сфері майбутніх професіоналів – бухгалтерів запорука підтримання іміджу казначейської служби серед студентів.

Наразі практика студентів триває.

24 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 394 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль