Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Топ-5 Ладижинські герої вирушили на захист рідної української землі

Ладижинські герої вирушили на захист рідної української землі

18 листопада 2014 року ладижинці радо зустрічали своїх земляків - героїв АТО, які повернулися додому на недовготривалу відпустку.

Час промайнув непомітно, минуло трохи більше місяця і 2 січня, зимовим морозним ранком, наші хлопці знову вирушили в путь – на захист рідної неньки України.

Проводжали бійців на буремний Схід - рідні, близькі та друзі. Перша зупинка – обласний центр, де хлопці вирішать організаційні питання та отримають зброю, а надалі на них чекають блок-пости під Донецьком та Луганськом.
На жаль влада не спромоглася організувати автобус, який міг би довезти бійців до області. Тому добиралися хто чим міг. Частину хлопців завезли представники ладижинської самооборони власними автівками, інших підібрали тростянецькі волонтери, які також допомагали своїм землякам дістатися на пункт призначення, а декому довелося добиратися на рейсових автобусах.

Але це все дрібниці у порівнянні з тим, що чекає на бійців попереду, тому на це ніхто не зважав. Хлопці сповнені рішучості і патріотизму, і якщо потрібно вони стоятимуть до кінця, до повної перемоги. В їх змужнілих обличчях не має ні страху, ні сумнівів.

Сьогодні Україна розділена на дві частини – ми живемо мирним життям, відзначаємо свята, а на Сході країни справжня війна - винищені цілі села, сотні і тисячі загиблих. Однак всіх нас поєднав спільний біль та тривожне очікування невизначеного завтра. І не має сумнівів, що заповітним бажанням кожного українця у нинішню новорічну ніч, було мирне небо над єдиною незалежною Україною.

Ми всі пишаємося нашими славними земляками, справжнім чоловікам і патріотам та від усього серця бажаємо їм вистояти у цій нелегкій війні, очистити нашу землю від чужоземних загарбників та повернутися живими до рідних домівок. Там, на Сході країни, де йдуть запеклі бої – чужих вояків не буває. Всі вони наші, рідні - чоловіки, батьки, брати і сини.

Тому нехай найкращим оберегом для них стануть наші побажання удачі, безперервні молитви за їх життя та наша допомога і словом, і ділом.

8377_img_0437.jpg (72.38 Kb)4530_img_0439.jpg (82.8 Kb)7780_img_0440.jpg (127.08 Kb)1947_img_0441.jpg (109.45 Kb)1973_img_0444.jpg (.75 Kb)0918_img_0450.jpg (75.31 Kb)9093_img_0453.jpg (82.68 Kb)5853_img_0456.jpg (137.89 Kb)2158_img_0462.jpg (68.72 Kb)
2 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 757 Коментарів: 4
Написав: Wanch 2.01.2015 - 15:05
Накануне, 1 января, в центре украинской столицы состоялся факельный марш по поводу 106-го Дня рождения Степана Бандеры.

Участниками мероприятия были представители «Свободы», «Правого сектора», ОУН, КУН. Огромное количество участников держало в руках красно-черные и желто-голубые флаги.

В ходе марша часто было скандировались лозунги: «Россия — тюрьма народов». «Слава Украине!», «Слава нации!», «Украина превыше всего!».

На Майдане выступило множество известных политиков: Олег Тягнибок, Игорь Мирошниченко, Богдан Бенюк, Андрей Бондаренко и другие.
****************************************************
А ПОЧЕМУ ОНИ НЕ ИДУТ ЗАЩИЩАТЬ САМОСТИЙНУ УКРАИНУ??
ОНИ ЖЕ ГЕРОИ ОУН-УПА!
Или они только кричать умеют: "Слава героям!" ????

Ведь это олигархи столкнули своих же украинских
братьев убивать друг друга, чтобы сохранить ихние
миллиарды.

В любом случае ПУСТЬ НАШИ ГЕРОИ ЛАДЫЖИНА ВЕРНУТСЯ
ЖИВЫМИ И ЗДОРОВЫМИ К СВОИМ МАТЕРЯМ И РОДНЫМ!
Написав: La-la-La-la 2.01.2015 - 19:15
Wanсh, убий у собі москаля. И никогда мы небудем братьями.А наши воины должны идти в след за УПА, првым сектором и добивать русскую сволоч.
Написав: Wanch 2.01.2015 - 19:59
La-la-La-la,
Так я не против, чтобы ребята шли в след УПА.
Но УПовцы маршируют на Крещатике!
А парни в окопах!
Написав: serg78ua 4.01.2015 - 19:36
Молодці, хлопці.
Боляче дивитися на це все і бачити, що головний винуватець цієї надуманої війни спокійно й далі керує Росією.
Зайдіть, будь-ласка, на мій сайт, приєднуйтеся до вимоги скинути цього московського тирана stopputin.pp.ua

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль