Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Ладижинські донори зібрали 32 літра крові для бійців АТО

Ладижинські донори зібрали 32 літра крові для бійців АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4447_1465456125_dscf1261.jpg

2 червня у Ладижинській міській лікарні всі бажаючі могли здати кров для бійців, які перебувають на лікуванні у шпиталях Дніпропетровська і Харкова.

Загалом в акції взяли участь 72 людини, силами яких було здано 32 літра крові, яка буде рятувати життя поранених захисників України, пише Lada.FM

За словами організаторів акції бажаючих стати донором для захисників було більше, ніж дозволяли технічні умови. Тому восени, під час планового забору крові, усі, хто хоче долучитись до допомоги пораненим бійцям, зможуть це зробити.

Всім донорам, окрім символічних сплачених 32,5 гривень, пропонували ще й частування чаєм, булочками і полуницями.

Уся зібрана кров, яка була отримана у цей день, буде направлена на госпіталі Дніпропетровська і Харкова. У зв’язку з тим, що саме у цих закладах найбільше відчутна нестача донорської крові.

Організатори висловлюють щиру подяку усім тим, хто долучився до порятунку життя Захисників - це і учасники АТО, і їх родини. Велика подяка працівникам Ладижинської лікарні, медсестрам, які самі здавали кров, а також студентам коледжу, які долучилися до патріотичної акції та сім’ї Майбороди за те, що вони напекли смачних пиріжків для усіх хто здавав кров.

Про дату осіннього забору крові активісти обіцяють сповістити завчасно і лише попереджають, що бажаючі стати донорами для українських воїнів мають мати при собі паспорт, або інші документи, що посвідчують особу.

12 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 284 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль