Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинські донори здали майже 5 літрів крові

Ладижинські донори здали майже 5 літрів крові

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5520_krov.jpg

Донорство є потрібною і благородною справою, оскільки регулярно і добровільно здаючи свою кров донори стають рятівниками життя інших людей.
Особливої актуальності донорська кров досягла у нинішній ситуації, коли тисячі важко поранених бійців потрапили до лікарень України.

25 грудня в Ладижинському ТМО пройшов День донора. Цього дня донорами забажали стати 110 містян. Але, кров узяли лише в 95 людей, про це розповів лікар-трансфузіолог Наталя Леонець.

- 25 грудня на пункт здачі крові прийшли 110 ладижинців, - розповідає лікарка. – Але кров узяли лише в 95 людей. Решта – зареєстровані поза межами Вінницької області. Відповідно, їхній матеріал не змогли б перевірити на наявність вірусів. Тому цього дня 15-тьом бажаючим здати кров було відмовлено. Загалом, того дня у ЛТМО було здано майже 5 літрів безцінного матеріалу – крові. Це – десятки врятованих життів.

Сьогодні можна почути різні критичні думки з приводу застосування донорської крові, пише «Нове місто». Мовляв трапляються випадки зараження людини тим чи іншим вірусом саме через компоненти крові.
Наскільки ця інформація відповідає дійсності розповів завідувач поліклініки Петро Кулеша:

- Усі донори перед тим, як лягти на кушетку для безпосередньої здачі крові, проходять попередній медичний огляд, здають загальний аналіз крові. Для насичення крові рідиною, випивають склянку гарячого солодкого чаю. Кров взята від конкретної людини, знову підлягає перевірці. Якщо раптом у того чи іншого донора буде виявлено якесь захворювання, його негайно буде викликано на обстеження. Перевірена чиста кров потрапляє до загального банку крові.
2 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 363 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль