Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинські донори здали майже 5 літрів крові

Ладижинські донори здали майже 5 літрів крові

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5520_krov.jpg

Донорство є потрібною і благородною справою, оскільки регулярно і добровільно здаючи свою кров донори стають рятівниками життя інших людей.
Особливої актуальності донорська кров досягла у нинішній ситуації, коли тисячі важко поранених бійців потрапили до лікарень України.

25 грудня в Ладижинському ТМО пройшов День донора. Цього дня донорами забажали стати 110 містян. Але, кров узяли лише в 95 людей, про це розповів лікар-трансфузіолог Наталя Леонець.

- 25 грудня на пункт здачі крові прийшли 110 ладижинців, - розповідає лікарка. – Але кров узяли лише в 95 людей. Решта – зареєстровані поза межами Вінницької області. Відповідно, їхній матеріал не змогли б перевірити на наявність вірусів. Тому цього дня 15-тьом бажаючим здати кров було відмовлено. Загалом, того дня у ЛТМО було здано майже 5 літрів безцінного матеріалу – крові. Це – десятки врятованих життів.

Сьогодні можна почути різні критичні думки з приводу застосування донорської крові, пише «Нове місто». Мовляв трапляються випадки зараження людини тим чи іншим вірусом саме через компоненти крові.
Наскільки ця інформація відповідає дійсності розповів завідувач поліклініки Петро Кулеша:

- Усі донори перед тим, як лягти на кушетку для безпосередньої здачі крові, проходять попередній медичний огляд, здають загальний аналіз крові. Для насичення крові рідиною, випивають склянку гарячого солодкого чаю. Кров взята від конкретної людини, знову підлягає перевірці. Якщо раптом у того чи іншого донора буде виявлено якесь захворювання, його негайно буде викликано на обстеження. Перевірена чиста кров потрапляє до загального банку крові.
2 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 370 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль