Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Ладижинські чиновники не спромоглися знайти автобус для героїв АТО

Ладижинські чиновники не спромоглися знайти автобус для героїв АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9093_img_0453.jpg

Як ми вже повідомляли, 2 січня ладижинські патріоти герої АТО, які перебували вдома у короткотривалій відпустці, знову вирушили на буремний Схід.

І якщо зустрічали бійців сотні людей з почестями та квітами, зокрема у той день на площу з’явились майже всі чиновники Ладижина на чолі з міським головою Валерієм Коломєйцевим, то проводити хлопців на війну та побажати їм удачі прийшли лише рідні, близькі та друзі.

Крім того, перед хлопцями постала проблема у вигляді транспорту, адже спочатку їм потрібно було дістатися до Вінниці.
За твердженнями близьких вояків та місцевих волонтерів вони зверталися до міської ради та особисто до завідувача відділу НС та ЦНЗ Ігора Магери з проханням забезпечити мобілізованих хлопців транспортом, але автобусу надано не було.
Тому добиралися хто чим міг. Частину хлопців завезли представники ладижинської самооборони власними автівками, інших підібрали тростянецькі волонтери, які також допомагали своїм землякам дістатися на пункт призначення, а декому довелося добиратися на рейсових автобусах.

Звісно, вояки могли купити квиток на автобус та доїхати до Вінниці. Але, хіба ці люди не заслуговують бодай на повагу, і хіба ми не маємо зробити для них все можливе аби хоч трохи полегшити їх і так не солодкі будні. Вони ж не на курорт їдуть. Ці змужнілі, загартовані війною люди щоденно заглядають смертельній небезпеці у вічі захищаючи нас з вами. І допомагати їм - наш святий обов’язок.

P.S. Варто відзначити і приємні моменти. Так, «Наша Ряба» зробила подарунок нашим хлопцям і забезпечила їх теплою зимовою формою.
3 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 797 Коментарів: 11
Написав: La-la-La-la 3.01.2015 - 15:22
Это же не в Польшу ехать за бюджетные средства в город побратим Коло и там балдеть за мои налоги из своими прехлебателями и налаживать личные связи, такие бесполезные для нашего города.
Написав: Wanch 3.01.2015 - 17:45
Нинішній владі не потрібні захисники України,
невже так трудно зрозуміти? Влада на сьогодні,
це - зрадники свого народу. На місці матерів цих
хлопців я б не відправив їх попутним транспортом.
Нас в черговий раз обманули. З людей деруть налоги, а собі залишили все, як було. Жирують!
НЕ думаю, що ця влада, влада параноїків і злодіїв
надовго затримається.
Ізраїль давно чекає своїх "ізбранних".
Написав: nina 4.01.2015 - 10:15
Коли я стояла на Майдані, я не стояла за саме цю владу. Але що ж зробишь, коли Український народ такий слухняний. Їм сказав Порошенко :" Треба за один тур обрати президента( а саме його)" І народ побіг виконувати його указівку. І нічого з цим не зробишь. Основна маса електорату - ЧЕРЕДА.І нема чого винних шукати. Який народ-така і влада!
Написав: piatkovskiy 4.01.2015 - 17:27
Хто стояв на майдані має за цю владу відповідати, бо їх влада зараз нами керує, і всі оці "досягнення" на їх совісті!
А то зараз такі як Ніна вже кажуть , що це не їх влада, а чия?
Може моя?
Поки солдати мерзнуть, то бандити набивають кармани! Поки бідні переселенці добиваються компенсацій, псевдо оппозиціонери вже починають дертися за доступ до корита.

До поки така череда Нінів існує- не бачити нам ні Европи, ні кращого майбутнього.
Історію вершать пенсіонери! Ці зледарні старці рубають під корінь все те , чого хоче молодь та студенти.
І всі намагання щось змінити виявляються марними.
Написав: La-la-La-la 4.01.2015 - 18:38
Patkoyskiy, те люди которые стояли на майдане и боролись за свою и твою свободу, сейчас мерзнут в окопах на передовой и продолжают защищать твою гнидскую жизнь и приказы нашего президента.
Написав: nina 4.01.2015 - 21:14
Після того як Пятковські на колінах вибачаться перед народом України, за своїх Януковичів, Азарових, які довели Україну до того що робиться зараз, українці дадуть їм право рознімати свої пикі відносно опозиціонерів. Надоїло метати бісер перед свиннями!
Написав: Arhip 4.01.2015 - 22:21
Сім з половиною тисяч пенсіонерів міста Ладижин назвати зледарними старцями??? Дописувач piatkovskiy вам не соромно перед ними? Вам не соромно перед вашою матрі*ю за такі слова?
Написав: nina 5.01.2015 - 09:56
В нього матері немає і дітей також. Бо він дуже рашу любить і дуже рвався в таможенний союз. А зараз чогось активно за Єворосоюз вболіває. До тещі в Італію, мабуть, націлився.
Написав: piatkovskiy 5.01.2015 - 22:51
Мені дійсно надоїло сипати бісер перед свиньми! Тому що вони не мають другої сигнальної системи, вони не здатні розуміти що саме діється, в їх діях не має логіки, вони нічого не розуміють окрім того, як набити свій шлунок, чи гаманець.
Пиши не пиши, все в болото.

Скакодубе , бери глибше, чому тільки Ладижина?
Всі пенсіонери країни, які голосують за крупу,гроші чи сертифікати, слухають та обирають бувших при владі підлесливих брехунів та підлабузників.

слово злидар -яМЃ, ч.р тлумачиться
Людина, яка живе в злиднях, нестатках; бідняк.

Великий тлумачний словник сучасної української мови. - "Перун". 2005.

СТАРЦІ — мн., розм.
Дуже бідні, убогі, незаможні люди.
— Чого ти чванишся? Старці, злидні, животи з голоду присохли до спини, а воно приндиться... Кажу, наймай [Гафійку], каятимешся потім
(Михайло Коцюбинський, II, 1955,
— Свого так щедро не молотять, — промайнула думка, — та й звідки б у таких старців просо з'явилося? Де б він його насіяв? Хіба на тім'ї..? (Григорій Косинка, Новели, 1962, 185).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 9, 1978. — Стор. 653.

Мені не соромно писати, тому, що дісно пенсіонери- бідняки, яки голосують за гречку. Тому, що вони за мізерні подачки, як доплата 5 гривень до пенсії завжди підтримують будь яку діючу владу. Тому , що слухають таких Нін- провокаторів, які порозкривали рота, що наступить рай і тягнуть в пекло, чим більше народу.
І звідколи це киргизи стали українцями, що отримали право закривати рота справжнім українцям.

І скільки це нами будуть керувати євреї, киргизи, росіяни, молдовани, уродженці Чукотки. В нас що не має проукраїнських людей здатних стати мером.

Де був великий Скакодуб, коли Сутик пропонував лишити людей старше 60 права голоса. Чи тоді не було виборів до обл ради?
А тепер коли треба їх голоси, то керівник так званної громадської ради вдає ніби він захистник всіх знедолених песіонерів. А після виборів знову вони стануть йому та його організації непотрібними й будуть кинуті на призволяще.

Я не збираюся до тещі! Залишаюся з дружиною та дітьми на Україні і продовжую боротися з підступними, підлими ворогами нашої держави- іноземними агентами-азіатами, продажними політиками та корумпованими можновладцями. Я маю кандидата на посаду мера- честного , молодого, прямолінійного та цілеспрямованого, за якого Ладижину не буде соромно.

Звичайно Митний союз економічно вигідніший за Європейський, але за умови війни , вступ до нього вже неможливий. Тільки дурень не розуміє, що послаблення курсу гривні, спад виробнитства, ріст цін, підняття тарифів це результат економічного тиску з боку Росії. Закривши собі дорогу до Митного союзу Україна порушила численні економічні звязки з північним сусідом, що неодмінно спричинить збитки підприємствам, втрати ринку збуту, замовлень, запозичення капіталів. Також слід очікувати росту рівня безробіття та чималих втрат для бюджету країни, а відповідно і подальшого погіршення рівня життя людей, зниження соціального захисту населення.

Прогресивним в виборі європейського союзу - є те, що країна поступово перейде на європейські стандарти, до європейського ринку залучення капіталів, ринку праці, ринку технологій.
Все, що не буде знижено в економіці в перехідний період, отримає можливість розвиватися та реалізовувати продукцію в країнах Європи. При цьому збільшаться валютні надходження, а відповідно зміцниться національна валюта.
Всі ці процеси триватимуть багато років. В Україні залишаться тільки конкурентноздатні високотехнологічні компанії на зрозок Нашої Ряби, чисельність населення впаде до 30-35 мільйонів, буде від"ємна демографія, частина населення переїде в країни Європи на постійне проживання.
Значна частина галузей народного господарства просто зникне. Можливість знайти роботу вдома буде малою, тому молодь буде одразу пробувати знайти себе за кордоном. А на наші терени прийдуть американські та Європейські компанії, яким буде не вигідно тримати в умовах Євросоюзу шкідливе чи небезпечне виробнитство та платити великі податки. Це дасть можливість людям ,хоч якось дотягнути до пенсії...
Але перед нами буде відкрито усі шляхи. Ми станемо вільною нацією. Ми будемо гордитися нашим вибором. В кого будуть гроші ---буде навчатися за кордоном. в кого не буде той не зможе цього робити навіть в Україні. Але це так демократично, чесно та прозоро.
Спасибі майдану за вибір! Спасибі Бурлаченко за її вибір : за Кравчука та Кучму, за Ющенка та Тимошенко, Заболотного та Порошенко. Нехай її збереже Бог, щоб вона подовше поживе в тому такому світлому майбутньому, хай ангел охоронець береже її душу від заздрості та не щирості.
Написав: nina 6.01.2015 - 10:03
Фантомас разбушевался!!!!! Фигаро тут, ФИГАРО ТАМ?????
Написав: piatkovskiy 6.01.2015 - 13:17
nina,
Банду геть!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль