Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинські бійці, що несуть свою службу у Дебальцево, запрошують волонтерів

Ладижинські бійці, що несуть свою службу у Дебальцево, запрошують волонтерів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2332_dkkkk.jpg

Сьогодні саме на плечі волонтерів, щирих і небайдужих громадян України, лягає вантаж забезпечення нашої армії продовольством, одягом та медикаментами.

Звісно є такі люди і в Ладижині. Сьогодні ладижинські волонтери, активно та дієво допомагають нашим воякам займаючись збором допомоги та доставкою її безпосередньо до зони АТО. Багато добрих слів вже доводилося чути на їх адресу, як від вояків так і від пересічних містян та влади міста. Адже волонтерство - це благородна справі і заслуговує на повагу.

Але, як виявилося, бувають і нарікання. Зокрема 10 ладижинських бійців, що знаходяться зараз у Дебальцево, не розуміють чому волонтери, які доїхали до Слов’янська, не завітали і до них, хоча подолати залишалось якихось 50 км. Про це йдеться у повідомленні розміщеному на сторінці Інни Юріївни ВКонтакте.

- «Ладыжинские волонтеры что то к передовой доехать не могут, якобы были в Словянске, а к Дебальцево(50 км от Словянска) к нашим Ладыжинским заехать слабо)))))а зачем, там же тяжелая артиллерия лупит со всех сторон в любое время, проще разгрузится на блок посте((((нас же 10 человек, совсем не с Ладыжина, зачем к нам ехать нас государство одевает, спасибо Коломейцеву за форму что хоть купить помог, новую» - йдеться у повідомленні

Будемо сподіватися, що даний випадок – звичайне непорозуміння, адже наші волонтери - це люди, що за покликом серця, працюють аби допомогти нашій українській армії, працюють безкорисливо та нічого не потребують натомість.
22 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 756 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль