Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинські бійці, що несуть свою службу у Дебальцево, запрошують волонтерів

Ладижинські бійці, що несуть свою службу у Дебальцево, запрошують волонтерів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2332_dkkkk.jpg

Сьогодні саме на плечі волонтерів, щирих і небайдужих громадян України, лягає вантаж забезпечення нашої армії продовольством, одягом та медикаментами.

Звісно є такі люди і в Ладижині. Сьогодні ладижинські волонтери, активно та дієво допомагають нашим воякам займаючись збором допомоги та доставкою її безпосередньо до зони АТО. Багато добрих слів вже доводилося чути на їх адресу, як від вояків так і від пересічних містян та влади міста. Адже волонтерство - це благородна справі і заслуговує на повагу.

Але, як виявилося, бувають і нарікання. Зокрема 10 ладижинських бійців, що знаходяться зараз у Дебальцево, не розуміють чому волонтери, які доїхали до Слов’янська, не завітали і до них, хоча подолати залишалось якихось 50 км. Про це йдеться у повідомленні розміщеному на сторінці Інни Юріївни ВКонтакте.

- «Ладыжинские волонтеры что то к передовой доехать не могут, якобы были в Словянске, а к Дебальцево(50 км от Словянска) к нашим Ладыжинским заехать слабо)))))а зачем, там же тяжелая артиллерия лупит со всех сторон в любое время, проще разгрузится на блок посте((((нас же 10 человек, совсем не с Ладыжина, зачем к нам ехать нас государство одевает, спасибо Коломейцеву за форму что хоть купить помог, новую» - йдеться у повідомленні

Будемо сподіватися, що даний випадок – звичайне непорозуміння, адже наші волонтери - це люди, що за покликом серця, працюють аби допомогти нашій українській армії, працюють безкорисливо та нічого не потребують натомість.
22 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 695 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль