Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Ладижинські багатоповерхівки утеплюються

Ладижинські багатоповерхівки утеплюються

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3435_uteplennya_fasadu_bud_1a.jpg

В Ладижині у 2014 році, за рахунок місцевого бюджету, було заплановано утеплення фасадів дев’яти панельних будинків, які в першу чергу цього потребували згідно з обстеженням технічного стану. Це будинки 1 а, 6, 9, 11, 11 а, 13, 14, 14 а, 16, повідомляє Ладижинська міська рада.

Наразі роботи по утепленню будинків тривають. Виконує роботи підприємство «Сучасні будівельні технології-12», всього вісім бригад.
Утеплення фасадів будинків здійснюється плитами з пінополістиролу товщиною 100 мм та цокольної частини – плитами товщиною 50 мм.

Роботи проводитимуться у два етапи. При сприятливих погодних умовах, які не заважатимуть технологічному процесу, планується нанести на стіни ізоляційний матеріал та чорнову штукатурку, а також замінити вікна та двері у під’їздах, відливи, козирки покрівлі. Декоративні роботи, зокрема нанесення декоративної штукатурки (короїду) та фарбування, залишаться на весну наступного року.
Зокрема, утеплення будинку № 1 а, планується завершити в поточному році.
12 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 470 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль